Херсонщина у персоналіях

Надія Теленчук

Надія Теленчук – юна талановита поетеса родом з нашого міста. У березні 2015 року в Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася презентація її третьої книги під романтичною назвою «Ніжна». У віршах молодої поетеси, тонких і щирих, панує атмосфера світлої надії і радості, відкритості багатогранному світові, душевності і гармонії.

Рибачок Сергій

Є в Херсоні підприємство, яке не тільки гідно відповідає на виклики часу й успішно розвивається, але і має позиції національного й європейського лідера у своїй галузі. І все це завдяки його прогресивному, креативному, відданому своїй справі керівникові – Рибачку Сергію. Саме з ним ми ведемо бесіду про те, як живеться сьогодні ТОВ «Амалтея» - виробнику полімерної упаковки для різноманітних сипучих вантажів

ПАРАСКОВІЯ ІВАНІВНА ПОЛЬСЬКА - МАТИ ЗОЛОТОГО РУНА ТАВРІЇ

Парасковія Іванівна Польська – відомий в Україні та за її межами вчений-селекціонер в галузі вівчарства,  доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, головний науковий співробітник ІТСР «Асканія-Нова». Її наукова 50-річна діяльність  в Інституті степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» присвячена селекції і генетики овець, технології ведення племінного вівчарства, розробці методології формування високопродуктивних вітчизняних генотипів у малих замкнутих популяціях і виведення нової м’ясо-вовнової породи овець з кросбредною вовною, а також науковому забезпеченню галузі вівчарства в Україні при збереженні традицій і розвитку наукової школи академіків  М.Ф. Іванова і Л.К. Гребеня.

Пилипенко Юрій

Рік тому при Херсонській Торгово-промисловій палаті було створено Комітет з екології та природокористування, який очолив відомий в області рибництва та екології вчений, доктор сільськогосподарських наук, професор Херсонського державного аграрного університету Юрій Пилипенко. Ми вирішили познайомити Вас ближче з цією цікавою різносторонньою особистістю.

Голдаковский Олег

Олег Володимирович Голдаківський - багатогранна, успішна творча особистість в різноманітних областях музичного мистецтва. Поряд з успішною виконавської та педагогічної діяльністю, Олег Володимирович активно займається організацією джазових концертів у нашому місті.

Надія Карпенкова (Жуліна)

ЇЇ талант багатосторонній: поезія, музика, живопис... Але перш за все, вона – художник. Її роботи на шовку – прекрасний світ, «музика акварелей». Надія і її чоловік, Олег Карпенков, являли собою дивовижний тандем двох яскравих творчих індивідуальностей, чиї картини знаходять цінителів по всьому світі.

Нежлукченко Тетяна Іванівна

Доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри генетики та розведення сільськогосподарських тварин  Херсонського державного аграрного університету Відомий учений України, керівник наукової школи з питань зоотехнії (розведення і селекція тварин)

Наумова Тетяна

Переступаючи поріг салону MON AMIS, ти опиняєшся в абсолютно дружній і приємній атмосфері. Затишний інтер'єр і сяюча чистота, яка панує в салоні, завжди радують гостей. Тут творить дивовижна людина, майстер своєї справи, яка робить жінок красивими і неповторними

Сьогодні Тетяна Наумова герой нашого інтерв'ю.

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОФОРУМ

ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО

Анонси

2018.03.21 – 2017.08.01

Безкоштовна виставкова площа в Ірані  для українських підприємств

 

2017

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2017 – 2016

Календар виставкових заходів у Канаді.

 

2017.10.24-26

Запрошуємо взяти участь у «Всесвітньому Форумі з розвитку Експорта2017» (World Export Development Forum2017),  м. Будапешт, Угорщина

 

2017.10-11

Торгівельні Місії до Туреччини

 

2017.10.18-20

VII Європейський Конгрес малих та середніх підприємств

 

2017.10.24-27

Українсько-ліванський бізнес-форум

 

2017.10.25-26

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Питання сучасної фармацевтичної промисловості: корінь солодки (технологія переробки) і інноваційні препарати на її основі»

 

2017.10.26-27

4-ий форум Східного партнерства «Цифрова економіка: інноваційна платформа для прозорогобізнесу без кордонів»   

 

2017.10.26-27

VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу»

 

2017.10.25-28

«ДНІ БІЗНЕСУ в ГОМЕЛІ», республіканська виставка «БІЗНЕС в РЕГІОНАХ», Республіка Білорусь

 

2017.10.30-11.03

Торгівельна місія у рамках «Експортного тижня 2017»

 

2017.10.31-11.02

7-а Міжнародна конференція та виставка ANGVA-2017

 

2017.11.04-12

Українсько-Перуанський бізнес форум, м. Ліма. Українсько-Аргентинський бізнес форум, м. Буенос Айрес

 

Виставки в Україні

2017.11.07-09

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА 2017 РОКУ
Х Міжнародна спеціалізована виставка