Центр економіко-правових досліджень та консультацій

 

 

 

 

 

Керівник

 

Феодосієва Олена Іванівна

 

тел: +38 0552 32-54-34

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

  Центр  проводить  дослідження та надає консультації,  а також  бере участь у виконанні  завдань та заходів, що відповідають цілям та завданням, визначеним Законом «Про торгово-промислові палати в Україні», Статутом ХТПП.           

          

Зокрема, Центр здійснює наступні заходи.

 

 • Моніторинг процесів та тенденцій, що відбуваються в сферах світової вітчизняної та регіональної економіки  та в підприємництві.
 • Аналіз зовнішніх та внутрішніх факторів, що впливають на економічний розвиток та сферу підприємництва в Україні та області.
 • Дослідження проблем та перешкод  розвитку вітчизняної та регіональної економіки та її галузей.
 • Аналіз та виявлення проблем правовстановлюючого та правозастосовного характеру діючих нормативно-правових актів, що регулюють правовідносини в сфері економіки та підприємництва.
 • Аналіз законопроектів, проектів інших нормативно-правових актів, у тому числі регуляторних актів, виявлення в них дефектів,  підготовка пропозицій щодо вдосконалення та імплементації.
 • Аналіз програм, стратегій державного, регіонального та місцевого значення, підготовка та надання пропозицій ХТПП щодо їх заходів та вдосконалення.

         На підставі проведених досліджень та консультацій з представниками бізнесу та громадськості Центром здійснюється підготовка пропозицій з вдосконалення нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності, бізнес-середовища та інвестиційного клімату.

 • Підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів та довідок.
 • Організація  та безпосереднє надання суб’єктам економічної діяльності  консультацій з питань економіко-правового характеру, інформаційних матеріалів, рекомендацій з питань підприємництва, розробки інвестиційних проектів, бізнес-планів, проектів контрактів.
 • Участь в семінарах, конференціях, тренінгах, інших навчальних та публічних заходах з питань підприємництва, економічного розвитку та їх підготовці.
 • Здійснення взаємодії та співпраця  з аналітичними, навчальними, науково-дослідницькими центрами, закладами та установами, бізнес-асоціаціями, громадськими та іншими організаціями, що представляють інтереси бізнесу та сприяють розвитку підприємництва та економіки.
 • За дорученням керівництва Центр приймає участь у розробленні стратегій програм, проектів, концепцій зі сприяння економічного розвитку та розвитку підприємництва, в супроводженні та здійсненні їх заходів, в роботі дорадчих органів, утворених при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, ТПП України з питань оптимізації законодавчого регулювання підприємницької діяльності, покращення умов ведення бізнесу.

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!