Послуги митного брокера

Митне оформлення товарів

Херсонська Торгово-промислова палата на підставі ліцензії Митного брокера № 542382 від 19.10.2010 р. надає послуги з митного оформлення товарів (потрібна наявність ВМД, CMR та інших необхідних документів).

Основним документом, що використовується для декларування товарів і транспортних засобів у торговому обігу, є вантажна митна декларація (ВМД).

ВМД – письмова заява встановленої форми, що подається митному органу й містить відомості про товари, які переміщуються через митний кордон України, та митний режим, у який вони заявляються, а також інформацію, потрібну для здійснення митного контролю, митного оформлення, митної статистики, нарахування податків, зборів та інших платежів.

ВМД складається на партію товару, тобто, на:

- товари, що переміщуються на адресу одного одержувача за одним перевізним документом (транспортною накладною, коносаментом тощо), відповідно до правил (порядку) перевезення товарів відповідним видом транспорту, передбачених законодавством України та міжнародними договорами, укладеними в установленому законодавством порядку.

- партію товарів, що переміщуються трубопровідним транспортом або лініями електропередачі, визначається в порядку, установленому спеціальними актами законодавства України;

- товари, що належать підприємствам та переміщуються в ручній поклажі одним громадянином у пасажирському відділенні (салоні) транспортного засобу, яким прямує цей громадянин, відповідно до правил (порядку) перевезення ручної поклажі цим видом транспорту, передбачених законодавством України та міжнародними договорами, укладеними в установленому порядку.

CMR - міжнародна автомобільна накладна, яка застосовується при міжнародних вантажних автомобільних перевезеннях в країнах, які приєдналися до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів.

Контактні особи:

Удод
Валентина Йосипівна
тел: +380 (50) -318-78-60
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дебелий
Андрій Миколайович
тел: +380 (97) -902-50-90
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Зубенко
Яна Вадимівна
тел: +380 (95) -941-01-53
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!