Херсон

1. Дата заснування: 1778 рік.
2. Адміністративний розподіл: 4 селища міського типу, 6 селищ та 3 села, які об'єднані у 4 селищні та 1 сільську раду.
3. Транспортна інфраструктура:
- Херсонська дільниця Одеської залізниці;
- Херсонський морський торговельний порт;
- Херсонський річковий порт АСК "Укррічфлот";
- Аеропорт-Херсон;
- Магістральні дороги державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ і М-24 Херсон-Красноперекопськ-Сімферополь (за європейською кваліфікацією Е-58 і Е-97 відповідно). Напрямок доріг співпадає з майбутньою трасою міжнародного транспортного коридору ЧЕС Рені - Ізмаїл - Одеса - Миколаїв - Херсон - Мелітополь - Бердянськ - Маріуполь - Новоазовськ.
4. Географічні дані: площа міста - 6502,3 га, кількість річок - 3 (Дніпро, Кошова і Вірьовчана)
5. Приоритетні напрямки діяльності: промисловість, харчова та переробна промисловість, туризм.

Серед обласних центрів України Херсон вирізняється своїм особливим розташуванням, історичним шляхом розвитку та економічним потенціалом. Розміщений він на правому березі Дніпра, в його наймальовничішій частині дельти, з численними рукавами, протоками, озерами, за 36 кілометрів до впадання третьої за величиною європейської ріки Дніпро в Дніпро-Бузький лиман Чорного моря.

Широкі проспекти, вулиці Херсона круто піднімаються від дніпровських хвиль угору і добігають до самого розлогого причорноморського степу. Тінисті парки, сквери, широкі житлові масиви більш як 6,5 тисячі гектарів. Мешкають у Херсоні українці, росіяни, білоруси, євреї, вірмени, молдавани, татари, німці, греки, азербайджанці та представники інших національностей. Адміністративно місто поділено на 3 райони - Дніпровський, Комсомольський і Суворівський.

Увагу гостей Херсона привертає і його історичне минуле. Заснований він російською імператрицею Катериною II. Про це нагадують нині історичні пам'ятки, зокрема Очаківські ворота, пам'ятник першим корабелам та інші. З нагоди 225-річчя Херсона відновлено пам'ятник його фундатору - Григорію Потьомкіну, який у 1921 році було демонтовано. Останки праху князя покояться у Катериненському соборі.

Багаті історичні пам'ятки, потужний економічний потенціал, благодатні природні умови дають широкі можливості для вкладення інвестицій, організації змістовного відпочинку та оздоровлення людей. Одна шоста території Херсона зайнята зеленими насадженнями та квітами.

Пріоритетними напрямками подальшого розвитку міста є зміцнення його економіки, розвиток малого і середнього підприємництва, розгортання телекомунікаційних мереж, транспортної інфраструктури, а також розширення переробки сільськогосподарської продукції, розвиток житлово-комунального господарства.           

Місто підтримує і розвиває тісні зв'язки із закордонними містами-побратимами: Жешув (Польща), Залаегерсег (Угорщина), Шумен (Болгарія), Сент-Етьєн-дю-Рувре (Франція), Кент (США), Трабзон (Туреччина), Зонгулдак (Туреччина), Осло (Норвегія), Смоленськ (Росія).

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01-12

Ярмарково-виставкові заходи у Франції

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.03-12

Перелік виставкових заходів за кордоном, участь в яких братиме ТПП України

 

2019.04-12

Календар міжнародних економічних заходів на території Казахстану

 

2019.05-12

Перелік ділових заходів, що заплановані у Республіці Польща

 

2019.06-12

План проведення виставок і ярмарків в Республіці Узбекистан

 

2019.11.19

Українсько-чеський бізнес форум 

 

2019.11.28-30

Багатогалузева виставка SIAULIAI-2019 для бізнесу та споживачів

 

2019.12.12 - 13

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2020.02.05-07

Збір делегації на виставку FRUIT LOGISTICA 2020 (м.Берлін, Німеччина)

 

2020.02.16-20

Збір делегації на виставку Gulfood 2020 (м.Дубай, ОАЕ)