2021.01.26 Засідання Комітету жінок-підприємниць при Херсонській ТПП

26 січня 2021 року відбулося звітне засідання Комітету жінок-підприємниць, що діє при Херсонській ТПП.  Цього разу зустріч пройшла в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара. Локація обрана невипадково, адже бібліотека є місцем, яке найбільше сприяє інтелектуальному та діловому спілкуванню.

Директор бібліотеки Коротун Надія Іванівна з великою радість провела для нас екскурсію, ознайомила з відділами бібліотеки: краєзнавчим, екологічним, відділом мистецтв та іноземних мов.

Цікаво було побачити херсонські газети, які виходили понад 100 років тому, цінні та рідкісні видання ХVІІІ століття, книжки з автографами відомих літераторів ХХ ст. та сучасних українських і херсонських авторів. А для дітей, та не тільки, ще однією цікавинкою є 3D-принт та 3D-ручка за допомогою яких вони матимуть можливість створити будь-яку фігуру власноруч.

Завдяки Надії Іванівні бібліотека кожного року стає краще, виграє гранти, знаходить інвесторів, бере участь у міжнародних конкурсах та фестивалях. Дуже цікавим та сердечним є проект для сонячних діток – інклюзивний театр «Звичайна роль – особливий актор». Паралельно з інклюзивним театром у бібліотеці розвивається ще один проєкт під назвою «Зачарований ляльковий театр». Завдяки цим проєктам діти мають змогу розвиватися, показувати свої творчі здібності, спілкуватися та радіти перемогам.

Під час засідання знайомились з новими учасницями Комітету, підводили підсумки діяльності за 2020 рік, ділилися своїми успіхами та досягненнями, обговорювали плани на майбутнє. 

Директорка ТОВ «Суднобудівна компанія «Марина Груп» Марина Ніколаєва розповіла про авторський практичний курс для власників бізнесу «ДзеркалоБізнесу. Практика», де бізнес-леді освоюють робочі інструменти, які одразу ж можуть застосовувати у своєму бізнесі.

Наталія Португальська, заступниця директора Херсонського обласного центру зайнятості, розповіла про Центр професійно-технічної освіти, який створено для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, та проекти, спрямовані на підтримку підприємства в регіоні.

Наталія Мірошніченко, імідж-стиліст, розповіла про свою роботу з формування стилю та іміджу у жінок, розробку психологічної концепції образу, який може допомогти їм в реалізації своїх життєвих задач.

А на завершення зустрічі Наталія Попович провела чудовий майстер-клас із фотопоз «Фотографія – візитка успіху». 

Виставки в Україні

Анонси

2020

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2021.01-12

Виставки в Японії, online & offline

 

2021.01-12

План міжнародних заходів на 2021 році у Туреччині

 

2021.03.09-12

Щорічний флагманський захід INDIASOFY 2021

 

2021.03-11

Графік виставок на 2021 рік у Ташкенті (Узбекистан)

 

2021.03.31-04.03

Виставка «Coffee Expo Seoul»

 

2021.04.05- 06

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2021.07.08-10

Міжнародна виставка з охорони навколишнього середовища та «зеленої» енергетики «ENVEX 2021»