Тендери, конкурси, аукціони

Республіка Таджикистан 2020.06.30

ТаджикистанМіністерство закордонних справ Республіки Таджикистан надало інформацію щодо експортних можливостей країни у сфері сільського господарства у 2020 році.

З урахуванням сезону збору врожаю та обсягу виробництва Республіка Таджикистан готова експортувати понад 9 видів сільськогосподарської продукції: цибуля, капуста, морква, кавун, диня, абрикос, лимон, виноград, сухофрукти.

Республіка Молдова 2020.05.18

Молдова05 травня 2020 року Міністерство економіки та інфраструктури Республіки Молдова спільно з Митною службою РМ при фінансовій підтримці Програми структурних реформ USAID в Молдові презентували початок роботи торговельного інформаційного порталу для національних і міжнародних суб’єктів підприємництва – www.trade.gov.md.

За інформацією розробників, портал стане основним джерелом офіційної спеціалізованої інформації про процедури і документи, необхідні для здійснення імпортних, експортних і транзитних операцій.

Користувачі порталу зможуть в онлайн режимі отримати актуальну інформацію щодо митних режимів, процедур декларування товарів, їх класифікації та походження, встановлених квот, дозвільних актів, митних ставок та податків на всі категорії товарів, що ввозяться/вивозяться с РМ.

Вся розміщена на сайті інформація, включаючи стандартні бланки для різних процедур і запитів, є безкоштовною. 

Туркменістан 2020.04.17

Туркменистан

 

Пропозиції Державної товарно-сировинної біржі Туркменістану щодо поставок:

Ірак 2020.02.24

Міністерство Нафти Республіки Ірак «South Refineries Company» оголошує про тендер «Temporary Electrical Power Rent» (Req №551/201/Е). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 04 березня 2020 року. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до  Посольства Республіки Ірак в Україні: 044 2860440/41, iraqiembassy.com.ua. 

Казахстан 2020.02.03

Посольство України в Республіці Казахстан повідомляє про створення Спеціальної економічної зони «Міжнародний центр прикордонного співробітництва «Хоргос»», яка знаходиться на прикордонній території Казахстану з Китаєм (Панфіловський р-н, Алматинська обл.). Загальна площа СЕЗ «Хоргос» складає 764 га. 

Привілеями роботи є:

-          нульові ставки земельного податку, податку на майно, корпоративного доходу;

-          нульова ставка ПДВ;

-          резиденти й нерезиденти користуються рівними правами; 

На території СЕЗ «Хоргос» можна здійснювати торгівлю алкогольними й безалкогольними напоями, мукою, тютюновими, хлібобулочними й кондитерськими виробами, медом, молочною та сувенірною продукцією.

Детальна інформація на сайтах:

http://www.sezkhorgos.kz/

http://mcps-khorgos.kz/

Угорщина 2019.10.21

ВенгрияВідділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні повідомляє про реалізацію «АБО МИКС Комбикормовое ЗАО» двох об’єктів промислової нерухомості біля угорсько-українського державного кордону.

У разі зацікавленості виконавчий директор компанії пані Адель Шимон готова надати більш детальну інформацію про об’єкти (тел.: +36-30/984-7172, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). 

Королівство Марокко 2019.10.17

МароккоПосольство  України в Марокко інформує щодо початку розробки Міністерством інфраструктури, транспорту, логістики та водного господарства Королівства Марокко тендерної документації щодо проекту будівництва гідровузла Бені-Масур у північно-східному регіоні Танжер-Тетуан-Ель-Хосейма. Зазначений проект є частиною масштабної Програми з розвитку питного і сільськогосподарського водопостачання. Реалізація програми розрахована на 2019-2026 рр.

Республіка Ірак 2019.10.2019

Посольство Республіки Ірак в Україні повідомляє, що Департамент інвестицій Міністерства промисловості та мінеральних ресурсів Республіки Ірак оголошує про інвестиційну пропозицію щодо реалізації проекту Diala State Company з виробництва електророзподільних трансформаторів. За детальнішою інформацією просимо звертатися – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Міністерство торгівлі Республіки Ірак розвиває експорт не нафтових товарів, зокрема іракські фініки та вироби з них, відповідно до асортименту, вартості та вагових характеристик, визначених компанією Iraqi dates for processing and Marketing Company.