Тендери, конкурси, аукціони

Республіка Індія 2019.09.09

Посольство України в Республіці Індія повідомило про те, що державна компанія «Bharat Coking Coal Limited» оголосила міжнародний тендер щодо систем дренажу та утилізації шахтного метану.

Граничний термін подання тендерних пропозицій – 09 вересня 2019 року.

Детальна інформація щодо тендеру міститься за посиланням  https://coalindiatenders.nic.in/nicgep/app?component=%24DirectLink&page=FrontEndLatestActiveTenders&service=direct&session=T&sp=STTWcVrK1vNEpH0nUSZ01AQ%3D%3D  

Королівство Таїланд 2019.08.20

Посольство України в Королівстві Таїланд повідомило про те, що було отримано запрошення від Державного агентства з питань виробництва електроенергетики Королівства Таїланд щодо участі українських компаній в тендері з побудови плавучої сонячної електростанції.

Вартість проекту оцінюється в більш ніж 60 млн. дол. США, що будуть виділені з державного бюджету Таїланду. Запланована потужність електростанції 58,5 МВт.

Термін подачі документів для участі у тендері завершується о 10 годині ранку 20 серпня 2019 року.

Детальна інформаціязавантажити

Казахстан 2019.05.11

Посольство Казахстан в Україні повідомляє про Спеціальну економічну зону «Павлодар», а саме стосовно переваг для бізнесу, створених в СЕЗ. Регіон має значний інвестиційний потенціал, де зосереджені великі обсяги мінерально-сировинних ресурсів, створені необхідні умови для розвитку бізнесу.

СЕЗ «Павлодар» пропонує:

-  Звільнення від основних видів податків та митних зборів;

-  Надання земельних ділянок з готовою інфраструктурою;

- Супровід інвесторів за принципом «одного вікна»;

-  Можливості промислової кооперації;

- Система захисту та підтримки інвесторів.

Сайт СЕЗ «Павлодар» - www.sezpv.com.

Естонія 2019.03.04

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України повідомляє, що за інформацією Посольства України в Естонській Республіці, керівництво новоствореного в Естонії технопарку «Baltic Sea Industrial Hub» повідомило про зацікавленість у співпраці з українськими діловими колами. Технопарк має всю інфраструктура, потрібну для побудови та розвитку бізнесу в Естонії.

Презентаціязавантажити

Грузія 2018.11.30

ГрузияРада експортерів та інвесторів при МЗС України повідомила про оголошення публічного аукціону на закупівлю електроавтобусів для потреб міста Батумі.

Республіка Узбекистан 2018.11.28

Посольство України в Республіці Узбекистан повідомляє про конкурсні торги, які оголошені в Республіці Узбекистан АТ «Узбекэнерго».

Детальна інформація про тендеризавантажити

Республіка Ботсвана 2018.09.05

До Посольства України в Південно-Африканській Республіці надійшла нота Посольства Республіки Ботсвана в ПАР із інформаціє про проведення Міністерством земельного управління, водопостачання та санітарних послуг Ботсвани тендеру стосовно побудови водогону в цій країні.

Інформація щодо тендерузавантажити

Республіка Сербія 2018.08.27

Посольство України в Республіці Сербія повідомило про оголошення в Сербії тендеру з продажу сільськогосподарської корпорації Белграда (ПКБ, www.pkb.rs/onama.htm), підпорядкованих їй товариств: «Еко-Лаб», Інститут ПКБ Агроекономік та Ветеринарного товариства, а також 16785 га землі.