Тендери, конкурси, аукціони

Ірак 2020.02.24

Міністерство Нафти Республіки Ірак «South Refineries Company» оголошує про тендер «Temporary Electrical Power Rent» (Req №551/201/Е). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 04 березня 2020 року. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до  Посольства Республіки Ірак в Україні: 044 2860440/41, iraqiembassy.com.ua. 

Казахстан 2020.02.03

Посольство України в Республіці Казахстан повідомляє про створення Спеціальної економічної зони «Міжнародний центр прикордонного співробітництва «Хоргос»», яка знаходиться на прикордонній території Казахстану з Китаєм (Панфіловський р-н, Алматинська обл.). Загальна площа СЕЗ «Хоргос» складає 764 га. 

Привілеями роботи є:

-          нульові ставки земельного податку, податку на майно, корпоративного доходу;

-          нульова ставка ПДВ;

-          резиденти й нерезиденти користуються рівними правами; 

На території СЕЗ «Хоргос» можна здійснювати торгівлю алкогольними й безалкогольними напоями, мукою, тютюновими, хлібобулочними й кондитерськими виробами, медом, молочною та сувенірною продукцією.

Детальна інформація на сайтах:

http://www.sezkhorgos.kz/

http://mcps-khorgos.kz/

Угорщина 2019.10.21

ВенгрияВідділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні повідомляє про реалізацію «АБО МИКС Комбикормовое ЗАО» двох об’єктів промислової нерухомості біля угорсько-українського державного кордону.

У разі зацікавленості виконавчий директор компанії пані Адель Шимон готова надати більш детальну інформацію про об’єкти (тел.: +36-30/984-7172, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). 

Королівство Марокко 2019.10.17

МароккоПосольство  України в Марокко інформує щодо початку розробки Міністерством інфраструктури, транспорту, логістики та водного господарства Королівства Марокко тендерної документації щодо проекту будівництва гідровузла Бені-Масур у північно-східному регіоні Танжер-Тетуан-Ель-Хосейма. Зазначений проект є частиною масштабної Програми з розвитку питного і сільськогосподарського водопостачання. Реалізація програми розрахована на 2019-2026 рр.

Республіка Ірак 2019.10.2019

Посольство Республіки Ірак в Україні повідомляє, що Департамент інвестицій Міністерства промисловості та мінеральних ресурсів Республіки Ірак оголошує про інвестиційну пропозицію щодо реалізації проекту Diala State Company з виробництва електророзподільних трансформаторів. За детальнішою інформацією просимо звертатися – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Міністерство торгівлі Республіки Ірак розвиває експорт не нафтових товарів, зокрема іракські фініки та вироби з них, відповідно до асортименту, вартості та вагових характеристик, визначених компанією Iraqi dates for processing and Marketing Company.

Республіка Індія 2019.09.09

Посольство України в Республіці Індія повідомило про те, що державна компанія «Bharat Coking Coal Limited» оголосила міжнародний тендер щодо систем дренажу та утилізації шахтного метану.

Граничний термін подання тендерних пропозицій – 09 вересня 2019 року.

Детальна інформація щодо тендеру міститься за посиланням  https://coalindiatenders.nic.in/nicgep/app?component=%24DirectLink&page=FrontEndLatestActiveTenders&service=direct&session=T&sp=STTWcVrK1vNEpH0nUSZ01AQ%3D%3D  

Королівство Таїланд 2019.08.20

Посольство України в Королівстві Таїланд повідомило про те, що було отримано запрошення від Державного агентства з питань виробництва електроенергетики Королівства Таїланд щодо участі українських компаній в тендері з побудови плавучої сонячної електростанції.

Вартість проекту оцінюється в більш ніж 60 млн. дол. США, що будуть виділені з державного бюджету Таїланду. Запланована потужність електростанції 58,5 МВт.

Термін подачі документів для участі у тендері завершується о 10 годині ранку 20 серпня 2019 року.

Детальна інформаціязавантажити

Казахстан 2019.05.11

Посольство Казахстан в Україні повідомляє про Спеціальну економічну зону «Павлодар», а саме стосовно переваг для бізнесу, створених в СЕЗ. Регіон має значний інвестиційний потенціал, де зосереджені великі обсяги мінерально-сировинних ресурсів, створені необхідні умови для розвитку бізнесу.

СЕЗ «Павлодар» пропонує:

-  Звільнення від основних видів податків та митних зборів;

-  Надання земельних ділянок з готовою інфраструктурою;

- Супровід інвесторів за принципом «одного вікна»;

-  Можливості промислової кооперації;

- Система захисту та підтримки інвесторів.

Сайт СЕЗ «Павлодар» - www.sezpv.com.