2019.11.12 Перша міжнародна конференція жінок-підприємниць «Успіх в тобі»

Президент Херсонської ТПП Вікторія Остроумова та керівник центру міжнародного співробітництва ХТПП Лариса Пономаренко стали учасницями першої міжнародної конференції жінок-підприємниць «Успіх в тобі» в Києві. Захід, під брендом якого обєдналися успішні в бізнесі жінки України, був організований Комітетом жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті.

Жіноче підприємництво і лідерство – це зараз світовий тренд. За словами Людмили Сізікової, першого віце-президента Київської ТПП, у різних країнах світу відсоток жінок в бізнесі коливається від 3 до 33. Україна знаходиться на середньоєвропейській позиції, адже у нас 28% жінок, які займаються бізнесом. Саме тому головна мета конференції полягала в тому, щоб згуртувати ділову спільноту та підтримати розвиток жіночого підприємництва, об’єднати зусилля жінок-підприємниць.

Спікери, які входять до ТОП 50 найуспішніших жінок України, розповіли про свої алгоритми досягнення вершини успіху в бізнесі. У кожної із них є свій секрет втілення задумів у життя, але можна все ж виділити кілька їхніх рецептів:

Сімейний бізнес – в тренді. Тетяна Семенченко, співвласник та співзасновник ТМ Vovk постійно тримає функцію бізнес-партнера увімкненою. Адже бізнес із виробництва одягу вона веде разом зі своїм чоловіком. Доводиться йти на компроміси частіше, ніж хотілося б. Але тандем жіночого і чоловічого бачення комерційних проектів створює унікальні товари на ринку. Сім’я і її традиції слугують запорукою довіри клієнта.

Бренд – це завжди цінності. Наталія Колодницька, засновник бренду Ювелірного дому Zarina, повернула компанії втрачені раніше позиції на ринку завдяки ребрендингу. Для цього знадобилось звернутись до питання про цінності та створити концептуальні колекції для різного типу жінок. Так, вдалося задовольнити попит і яскравих студенток, і статусних гранд-дам.

Мрія – це початок бізнесу. Тетяна Абрамова, засновник компанії RITO, почала із однієї побутової в’язальної машини та сьогодні експортує трикотажні речі у країни Європи. Запевняє, що причина успіху – це мрія, адже на початку бізнесу не знала про трикотаж геть нічого. Все ще мріє про створення модного дому на зразок Chanel і це дає сили невпинно рухатись вперед.

Досвідом свого успіху поділилась спеціально запрошена бізнесвумен з Німеччини Корнелія Янель. Вона зазначила, що в Німеччині 700 тисяч підприємств малого і середнього бізнесу, якими керують жінки-підприємниці.  

Важливою особливістю конференції «Успіх в тобі» став ефективний нетворкінг. Адже під одним дахом організатори зібрали понад 100 учасників, серед яких українські й зарубіжні спеціалісти, представники влади та бізнес середовища, а також представниці торгово-промислових палат та жіночих бізнес асоціацій з Німеччини, Литви та Хорватії, представники регіональних торгово-промислових палат України. Всі учасниці отримали можливість поспілкуватися, поділитися власними думками, розповісти про бізнес, знайти партнерів, співробітників, колег, інвесторів і просто однодумців.

Серед тем, які обговорювались на конференції: «як реалізувати бізнес-ідею», «бізнес по-жіночому. Як досягти вершини?», «баланс між бізнесом та особистим життям жінки», «як перейти в епоху панування індивідуальності від епохи копіювання та стандартів», «не жіночий бізнес», «тайм-менеджмент», «відповідальність та глобальний ребрединг, починаючи з власного мислення та мислення співробітників», «синергія підприємництва та підприємницького духу, фінансування жіночого бізнесу», «підприємниця наступного покоління», «успішна жінка як ікона стилю української нації», «гардероб як інструмент успіху жінки», «де брати сили для успіху», «прерогативи ділової жінки: здоров’я, бізнес чи краса» та багато інших.

Захід завершився розіграшем подарунків від партнерів, спілкуванням з новими знайомими за чашкою кави і келихом шампанського, фотосетами і, звичайно, прекрасним настроєм всіх гостей.

(за матеріалами Київської ТПП)

Виставки в Україні

Анонси

2020

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2020.01-12

Перелік виставкових заходів в Республіці Казахстан

 

2020.01-12

Перелік виставкових заходів в Республіці Узбекистан

 

2020.02-10

Аграрні виставки, які планує провести компанія DLGUKRAINE (дочірнє підприємство Німецького сільськогосподарського товариства DLG)

 

2020.02-11

Перелік виставок в АТ НВК «Узекспоцентр» (м. Ташкент)

 

2020.03-10

Перелік міжнародних виставок у 2020 року, Ташкент

 

2020.04-10

Виставково-ярмаркові заходи в Аргентині, Парагваї та Уругваї

 

2020.05.11

Нові можливості щодо співробітництва з Республікою Казахстан   

 

2020.09 – 2021.11

Міжнародні виставки та конференції в Республіці Азербайджан

 

2020.09.17,22,24

Зустрічі-семінари онлайн «FOOD CONNECTIONS 2020»

 

2020.09.23

Баварсько-український вебінар «Економічний регіон Баварія. Експортні та інвестиційні можливості в Баварії»

 

2020.09.21-26 та 2020.11.23-28

Віртуальна виставка «FASHION FAIR 2020»

 

2020.09.30-10.03

Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO 2020»

 

2020.10

Цикл заходів «Онлайн В2В із закупівельниками країн СНД»

 

2020.10.26 - 27

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2020.10.28-30

XIII Міжнародна виставка сільгосптехніки та обладнання «ІнтерАгро 2020»

 

2020.11.05-10

CHINAINTER NATIONAL IMPORT EXPO 2020

Національний стенд України

 

2020.11.12-14

Дев’ята міжнародна виставка China Homelife Poland 

Виставка Export Expo