2018.11.21 – Виховуємо екологічну культуру разом!

21 листопада 2018 року у бібліотеці ім.О.Гончара пройшла мікс-конференція «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України», організована в рамках Міжнародного Екологічного Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Захід модерувала голова ГО «Асоціація працівників закладів освіти м.Херсон» Тамара Юріївна Верещака.

Було надзвичайно приємно бачити серед учасників конференції знайомі і ще більше – нові обличчя. Це і викладачі, які з року в рік присвячують свої зусилля, час, задуми та майстерність благородній справі виховання екологічно свідомого покоління; і, звичайно ж, це самі діти – вихованці садочків та учні, які власними ідеями та натхненним ставленням вже сьогодні творять майбутнє нашого міста, країни, планети.

На конференції були підведені підсумки напрацювань херсонських педагогічних колективів, дітей дошкільного і шкільного віку та їх батьків щодо дбайливого ставлення до природи, збереження ресурсів, виховання почуття екологічної відповідальності у дітей та дорослих. Окремо хочеться відзначити виставку творчих робіт маленьких херсонців, на якій були представлені найкращі малюнки, іграшки та інсталяції на екологічну тему.

Протягом конференції учасники презентували результати своїх досліджень, акцій, флеш-мобів, впровадження в освітній процес авторських розробок, ділилися враженнями та набутим досвідом, вносили пропозиції на майбутнє. Після виступів відбулося нагородження переможців екологічних конкурсів та вікторин, що тривали протягом всього року за підтримки Управління освіти Херсонської міської ради. Переможці – учні, педагоги та колективи найактивніших шкіл та садочків нашого міста – отримали грамоти та цінні подарунки від Херсонської торгово-промислової палати та Херсонської філії ПриватБанку.

Турбота про навколишній світ починається з кожного з нас, розквітає, наче паросток самого життя, в чистих думках і серцях. Це набуває особливого значення в світі сучасному, центральною ідеєю якого стає взаємодія без кордонів та вільний обмін думками.  Ми пишаємося кожним, хто долучився до екологічних акцій, кожним, хто щодня підтримує в своєму серці вогник бажання зробити щось корисне для світу не тому, що так треба, а тому, що так буде правильно.

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.12.11

«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

Конференція

 

2018.12.14

Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС (м.Київ)

  

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO+MASHEXPO 2019»