2018.11.08 – Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжу виповнилося 90 років

8 листопада Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж відзначив своє 90-річчя. З нагоди ювілею, у Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша на адресу колективу коледжу лунали численні вітання і побажання наснаги, добробуту, оптимізму і довгих років процвітання. Привітання надійшли зокрема від Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти та науки України, Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств,  Херсонської облспоживспілки. 

Віце-президент Херсонської ТПП Валентина Удод також привітала директора коледжу Людмилу Лімакову зі святковою датою, та вручила Почесну грамоту Президента Херсонської ТПП за багаторічну плідну діяльність, високий професіоналізм викладацького колективу, вагомі здобутки у підготовці кваліфікованих спеціалістів та з нагоди 90-річчя заснування закладу.

Ось уже 90 років коледж готує фахівців для народного господарства України. Зважаючи на те, що система споживчої кооперації завжди розвивалась за принципами самофінансування та самозабезпечення, педагогічний колектив завжди забезпечував підготовку спеціалістів, здатних працювати в умовах, наближених до ринкових, формував у них навички підприємництва, ініціативи, творчості. Виступаючи зі сцени, директор коледжу Людмила Лімакова, випускники коледжу – успішні підприємці нашого регіону, та інші почесні гості заходу з щирою повагою і теплотою говорили про викладачів коледжу – як про тих, що творили історію коледжу від самого початку, так і про тих, хто самовідданою працею примножує добру славу закладу в наші дні.

 За останні роки колектив значно поповнився молодими викладачами; дирекція проводить цілеспрямовану роботу з передачі досвіду ветеранів галузі освіти молодому поколінню. Усі студенти забезпечуються місцем для проходження практики відповідно до своєї майбутньої спеціальності. Вже багато років студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу проходять практику і в Херсонській торгово-промисловій палаті.

 

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.02-10

План виставок в Республіці Білорусь

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.25 - 26

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2019.02.26

Відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України   

 

2019.03.12

ФОРУМ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНА-ПОРТУГАЛІЯ

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій