2018.11.08 – Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжу виповнилося 90 років

8 листопада Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж відзначив своє 90-річчя. З нагоди ювілею, у Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша на адресу колективу коледжу лунали численні вітання і побажання наснаги, добробуту, оптимізму і довгих років процвітання. Привітання надійшли зокрема від Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти та науки України, Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств,  Херсонської облспоживспілки. 

Віце-президент Херсонської ТПП Валентина Удод також привітала директора коледжу Людмилу Лімакову зі святковою датою, та вручила Почесну грамоту Президента Херсонської ТПП за багаторічну плідну діяльність, високий професіоналізм викладацького колективу, вагомі здобутки у підготовці кваліфікованих спеціалістів та з нагоди 90-річчя заснування закладу.

Ось уже 90 років коледж готує фахівців для народного господарства України. Зважаючи на те, що система споживчої кооперації завжди розвивалась за принципами самофінансування та самозабезпечення, педагогічний колектив завжди забезпечував підготовку спеціалістів, здатних працювати в умовах, наближених до ринкових, формував у них навички підприємництва, ініціативи, творчості. Виступаючи зі сцени, директор коледжу Людмила Лімакова, випускники коледжу – успішні підприємці нашого регіону, та інші почесні гості заходу з щирою повагою і теплотою говорили про викладачів коледжу – як про тих, що творили історію коледжу від самого початку, так і про тих, хто самовідданою працею примножує добру славу закладу в наші дні.

 За останні роки колектив значно поповнився молодими викладачами; дирекція проводить цілеспрямовану роботу з передачі досвіду ветеранів галузі освіти молодому поколінню. Усі студенти забезпечуються місцем для проходження практики відповідно до своєї майбутньої спеціальності. Вже багато років студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу проходять практику і в Херсонській торгово-промисловій палаті.

 

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.12.11

«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

Конференція

 

2018.12.14

Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС (м.Київ)

  

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO+MASHEXPO 2019»