2018.11.01 – Національна академія аграрних наук України відсвяткувала своє 100-річчя

1 листопада 2018 р. в Інституті зрошуваного землеробства НААН пройшли святкові заходи з нагоди 100-річчя Національної академії аграрних наук України, за участі президента НААН Ярослава Гадзало, народних депутатів України, представників органів державної влади, вчених науково-дослідних установ НААН, освітян, агровиробників з усієї України.

До ювілейної дати в Інституті зрошувального землеробства відкрили реконструйований зимовий сад, наповнений різноманітними екзотичними тропічними і субтропічними рослинами. Відтепер це є жива окраса установи, справжня перлина природи. У виставковій залі і музеї для гостей проводилися ознайомчі екскурсії, художні виставки творчих виробів колективу Інституту. В актовій залі відбувся  святковий концерт.

Віце-президент Херсонської ТПП Сергій Кочерженко привітав Директора Інституту зрошуваного землеробства Раїсу Вожегову з ювілеєм НААН. Робота науковців Інституту зрошуваного землеробства є надзвичайно важливою для півдня України. Завдяки їй, аграрії Херсонщини мають можливість використовувати сучасні технології та нові продуктивні сорти, якнайкраще пристосовані до природно-кліматичних умов нашого регіону. Згідно рішення Президії ТПП України, Інститут зрошуваного землеробства нагороджено грамотою за плідну наукову роботу, внесок в розвиток сільського господарства Херсонщини та з нагоди 100-річчя Національної академії аграрних наук України.

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.12.11

«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

Конференція

 

2018.12.14

Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС (м.Київ)

  

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO+MASHEXPO 2019»