2018.09.21 – Щорічний міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти» вперше пройшов у Києві

21 вересня у Києві в КВЦ «Парковий» відбувся Херсонський міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який зазвичай прoхoдив щоocені у міcті Нoва Кахoвка Херcoнcькoї oблаcті. Як зазначив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, проведення наймасштабнішого заходу області у столиці зумовлено тим, що Херсонщина стає все більш цікавою для іноземних інвесторів і потребує підвищеної уваги з боку міжнародної спільноти, влади та бізнесових кіл України.

Цьогорічний Форум зібрав понад 600 учасників з 25 країн світу, в числі яких – представники закордонних дипломатичних місій, міжнародних фінансових і донорських організацій, центральних органів виконавчої влади, вітчизняних та іноземних інвестиційних компаній, банківських установ й інституцій громадянського суспільства.

Знаковою подією став початок цьогорічного Форуму – не зі звичної пленарної частини, а із засідання Міжнародного Трейд-клубу (МТК) на чолі з його президентом, економічним радником посольства Китаю паном Лю Цзюнем. МТК об’єднує представників відділів з торгово-економічних питань іноземних посольств в Україні. В рамках «Таврійських горизонтів» понад 30 іноземних дипломатів та бізнесменів – членів МТК провели В2В переговори з підприємцями Херсонщини.

На урочистому відкритті Форуму були презентовані досягнення області за рік, що минув. Так, під час минулорічного Форуму було укладено 12 меморандумів про співпрацю, 6 з них – в сфері реалізації інвестиційних проектів на суму близько 2 млрд. євро. Всі проекти на сьогодні реалізуються та вже забезпечили надходження податків до зведеного бюджету у сумі 56 млн. грн. 

В рамках «Таврійських горизонтів» пройшли стратегічні сесії з таких ключових питань:

  • економічний розвиток та інвестиційний клімат Херсонської області, авіаційний потенціал;
  • інвестиційні перспективи побудови сучасної туристичної інфраструктури, розбудова курортно-рекреаційної зони, розвиток альтернативних видів туризму (агротуризм);
  • залучення інвестицій у реалізацію ініціатив об’єднаних територіальних громад (ОТГ), співпраця місцевого самоврядування та бізнесу;
  • прозора приватизація та державно-приватне партнерство;
  • потенціал аграрної промисловості області, створення додаткової вартості аграрної продукції, впровадження інноваційних технологій та організація експортоорієнтованого виробництва.

Розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямів економіки регіону, адже він закладає довгостроковий фундамент для економічного зростання, надходження фінансів до місцевих бюджетів, створення нових робочих місць та покращення інфраструктури. За рейтингом Міністерства економічного розвитку і торгівлі, економічні, інвестиційні і соціальні показники Херсонщини показують позитивну динаміку відносно інших областей України.

За результатами Форуму «Таврійські горизонти» у Києві було підписано 10 меморандумів про реалізацію в Херсонській області нових інвестиційних проектів більш ніж на 600 млн. євро.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.02-10

План виставок в Республіці Білорусь

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.25 - 26

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2019.02.26

Відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України   

 

2019.03.12

ФОРУМ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНА-ПОРТУГАЛІЯ

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій