2018.09.21 – Засідання Міжнародного Трейд-клубу на «Таврійських горизонтах»

21 вересня у Києві в рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» пройшло засідання Міжнародного Трейд-клубу (МТК). Створений у 1992 році, МТК на сьогодні об’єднує представників відділів з торгово-економічних питань майже 60 іноземних посольств в Україні. Діяльність Клубу націлена на ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом нашої держави. З метою  налагодження міжнародних бізнес-контактів, члени Клубу відвідують різні регіони України, де зустрічаються та спілкуються з місцевими підприємцями.

Під час «Таврійських горизонтів» у Києві іноземні дипломати – члени МТК на чолі з президентом МТК, економічним радником посольства Китаю паном Лю Цзюнем провели переговори з підприємцями Херсонщини. Наші бізнесмени отримали гарну нагоду презентувати свої підприємства на високому рівні та зав’язати ділові контакти з членами МТК. Участь у В2В цього року взяли понад 30 бізнесменів і радників з економічних питань посольств таких країн, як Угорщина, Ізраїль, Болгарія, Малайзія, Іспанія, Аргентина, Литва та інші.

Україна активно шукає нові ринки і можливості для своєї продукції, і проведення таких заходів як засідання Міжнародного Трейд-клубу знаходить дуже позитивний відгук у вітчизняного бізнесу. Результатами роботи Трейд-клубу є покращення міжнародного іміджу України, позитивна динаміка росту внутрішнього торгівельного обороту регіонів, збільшення надходження іноземних інвестицій, створення спільних підприємств.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.02-10

План виставок в Республіці Білорусь

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.25 - 26

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2019.02.26

Відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України   

 

2019.03.12

ФОРУМ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНА-ПОРТУГАЛІЯ

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій