2018.07.31 – пішов із життя Дмитро Костянтинович Моторний

З життя пішов Дмитро Костянтинович Моторний – видатний херсонець, новатор сільськогосподарського виробництва, двічі Герой Соціалістичної праці, Герой України. голова ради приватно-орендного кооперативу «Зоря».

Дмитра Костянтиновича завжди вирізняли доброзичливість і людяність, скромність, безмежна любов до праці і Херсонського краю. Ми пам’ятаємо його як надзвичайно мудрого, талановитого, енергійного керівника з колосальним досвідом і непорушним авторитетом, завжди готового прийти на допомогу, підтримати і цінною порадою, і ділом. Його внесок у вітчизняний аграрний рух неможливо переоцінити. Людина-легенда і Професіонал з великої букви, він був патріархом аграрної Херсонщини, справі розвитку якої він присвятив усе своє життя.

Дмитро Костянтинович народився 2 листопада 1927 року в с.Рязанчина (нині с.Трудолюбівка) в Кіровоградській області. У 1932 р. разом з батьками переїхав у Херсонську область (с. Балтазарівка, Чаплинський р-н). Трудову діяльність розпочав в 1944 р. в якості тракториста. Працював шофером у радгоспі імені Карла Маркса (с. Балтазарівка). Пройшов шлях від помічника до старшого майстра на Херсонському суднобудівному заводі. В 1959 році став головним інженером, а з лютого 1963 – незмінним головою колгоспу імені Кірова, пізніше реорганізованого у приватно-орендний кооператив «Зоря» (с.Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області).

Його життєвий шлях позначений двома Золотими Зірками Героя Соціалістичної Праці та званням Героя України, орденом князя Ярослава Мудрого, званнями лауреата рейтингу «Золота фортуна», почесного члена Української Академії аграрних наук, Заслуженого працівника сільського господарства. Автор книги «Земля і люди» (1980).

Херсонська Торгово-промислова палата висловлює родині Дмитра Костянтиновича і колективу ПОК «Зоря» найглибші співчуття у цей скорботний час.

Світла пам'ять про нього, про його справи та вчинки назавжди залишаться у серцях всіх, хто його знав.

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.12.11

«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

Конференція

 

2018.12.14

Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС (м.Київ)

  

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO+MASHEXPO 2019»