2018.07.17 - СИСТЕМА ТПП В УКРАЇНІ НЕ НАДАЄ ПІДТРИМКУ ТИМ ЧИ ІНШИМ ПОЛІТИЧНИМ ПАРТІЯМ

 Прес-служба Торгово-промислової палати України нагадує, що діяльність ТПП України та регіональних палат завжди лежала і лежить поза політичною площиною.  Система ТПП в Україні - це впливова, дієва та проактивна організація, найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях. 

Система ТПП з її послугами є унікальною, працює на підставі ЗУ «Про Торгово-промислові палати в Україні», чим суттєво відрізняється від інших асоціацій бізнесу. Основна місія системи торгово-промислових палат - створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна - cвіт». 

Саме тому будь-які публікації, виступи, заяви політичних партій, лідерів, кандидатів про їх підтримку торгово-промисловими палатами України є завідомо не правдивими. Майданчики торгово-промислових палат завжди відкриті до обговорень нагальних проблем бізнесу, але участь політичних лідерів у заходах ТПП не може носити агітаційних характер, а спрямована лише на обговорення і пошук шляхів вирішення економічних викликів держави. 

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.02-10

План виставок в Республіці Білорусь

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.25 - 26

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2019.02.26

Відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України   

 

2019.03.12

ФОРУМ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНА-ПОРТУГАЛІЯ

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій