2018.07.17 - СИСТЕМА ТПП В УКРАЇНІ НЕ НАДАЄ ПІДТРИМКУ ТИМ ЧИ ІНШИМ ПОЛІТИЧНИМ ПАРТІЯМ

 Прес-служба Торгово-промислової палати України нагадує, що діяльність ТПП України та регіональних палат завжди лежала і лежить поза політичною площиною.  Система ТПП в Україні - це впливова, дієва та проактивна організація, найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях. 

Система ТПП з її послугами є унікальною, працює на підставі ЗУ «Про Торгово-промислові палати в Україні», чим суттєво відрізняється від інших асоціацій бізнесу. Основна місія системи торгово-промислових палат - створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна - cвіт». 

Саме тому будь-які публікації, виступи, заяви політичних партій, лідерів, кандидатів про їх підтримку торгово-промисловими палатами України є завідомо не правдивими. Майданчики торгово-промислових палат завжди відкриті до обговорень нагальних проблем бізнесу, але участь політичних лідерів у заходах ТПП не може носити агітаційних характер, а спрямована лише на обговорення і пошук шляхів вирішення економічних викликів держави. 

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.12.11

«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

Конференція

 

2018.12.14

Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС (м.Київ)

  

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO+MASHEXPO 2019»