2018.02.27 - Візит делегації міста Бізерта (Туніс) до Херсона

27 лютого 2018 р. Херсон відвідала делегація міської ради та ділових кіл м. Бізерта (Туніська Республіка), яку очолили голова міської ради Бізерти пан Хамаді Бен Амор та голова торгівельної палати Бізерти пан Мохаммад Фовзі Бен Ісса. Метою зустрічі в Херсонській ТПП стала презентація торговельно-економічного потенціалу Бізерти та переговори із зацікавленими представниками бізнес-кіл Херсонщини.

Як повідомила 1й віце-президент ХТПП Валентина Удод, в 2017 році Україна експортувала до Тунісу такі групи товарів: сільгоспкультури (пшениця, кукурудза, соя), соняшникова олія, волоський горіх, металопрокат, шоколадні вироби. У свою чергу пан Бен Ісса зазначив, що імпорт соняшникової олії, молока, борошна входить до числа пріоритетів Міністерства економіки Тунісу. В рамках свого візиту до Херсона туніські гості планують відвідати низку підприємств нашої області.

При палаті Бізерти діють університет та діловий центр, які проводять для місцевої бізнес-спільноти курси й семінари, допомагають розпочати бізнес «з нуля», здійснюють підготовку кадрів тощо. Туніській стороні цікаві можливості співпраці з Херсонською державною морською академією, обміну досвідом підготовки кадрів для судноплавної індустрії. 

Цього ж дня туніська делегація взяла участь в офіційному прийомі у Херсонській міській раді. Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко та пан Хамаді Бен Амор підписали Угоду про побратимство, торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Херсоном та Бізертою.

Довідка:

Бізерта - найстаріше та найбільш європейське місто Тунісу, важливий промисловий, транспортний і туристичний центр та один із найбільших середземноморських портів країни. Через Бізерту проходить транспортний коридор, що сполучає Африку та Європу.  Основу економіки складають портова індустрія й судноремонт. Розвинені також нафтопереробна, цементна, металургійна, текстильна промисловість. Цікаво, що регіон Бізерта є провідним виробником томатів і томатної пасти в Тунісі, а туніські сушені томати в оливковій олії активно експортуються до Італії.

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.12.11

«НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

Конференція

 

2018.12.14

Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС (м.Київ)

  

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO+MASHEXPO 2019»