2018.02.08 – Презентація торговельно-економічного потенціалу Аргентинської Республіки

08 лютого 2018 року Президент ХТПП Вікторія Остроумова взяла участь у презентації торговельно-економічного потенціалу Аргентинської Республіки, яка пройшла в ТПП України. Презентацію представив Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Альберто Хосе Алонсо.

Згідно з затвердженою у 2017 році експортною стратегією України, Аргентина входить до числа пріоритетних напрямів для національного експорту. Перспективи співпраці існують зокрема у таких галузях:

  • енергетика (участь українських підприємств у проектах зі збільшення потужностей діючих ГЕС, участь у спорудженні нових електрогенерувальних об’єктів, оснащення національної мережі ліній електропередач сучасним трансформаторним обладнанням);
  • авіація (відновлення потенціалу авіабудівної галузі на основі створення в країні складального виробництва з використанням технологій марки «Антонов»);
  • залізничний транспорт (відновлення та модернізація аргентинської системи залізничного пасажирського сполучення);
  • сільське господарство (залучення передових аргентинських технологій та інвестицій для оптимізації сільськогосподарського виробництва України);
  • туризм.

Посол зазначив, що в листопаді 2017 року було підписано угоду між Асоціацією виробників сільськогосподарської техніки Аргентини та відповідним об’єднанням України. Вона надає її учасникам можливості залучати внутрішнє кредитування з 30-відсотковою компенсацією за умови створення спільних підприємств. Розглядаються проекти із залучення ноу-хау Аргентини й аргентинських технологій у сільськогосподарський сектор України

У галузі автомобілебудування одна з українських корпорацій веде переговори із регіональною адміністрацією провінції Кордова в Аргентині щодо інвестицій у виробництво автобусів в Аргентині. Вивчається й перспектива створення спільного підприємства.

Також мають місце переговори між фармацевтичними компаніями про взаємне постачання українських медикаментів на аргентинський ринок та українських  – на ринок Аргентини, про створення спільних виробництв для забезпечення фармацевтичною продукцією не лише обох держав, а й третіх зацікавлених країн.

Дуже перспективною для подальшої двосторонньої співпраці є виноробна галузь. Наразі Аргентина постачає до України багато вина,  яке відоме у нас як вино «Нового Світу».

За повідомленням Посла, важливим кроком до розвитку взаємодії Аргентини та України стане перше за останні 12 років засідання міжурядової комісії, заплановане на червень 2018 року.

У свою чергу віце-президент ТПП України Валерій Король зазначив, що на березень 2018 року заплановано офіційний візит міністра закордонних справ України до країн Південної Америки, у тому числі і до Аргентини. В рамках цього візиту ТПП України формує делегацію підприємців, зацікавлених у налагодженні співпраці з цими країнами.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO + MASHEXPO 2019»

 

2019.01.28 - 29

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2019.01.29

Круглий стіл «Стан та перспективи розвитку торгівельно-економічних відносин України та КНР у контексті співробітництва ділових кіл країн»

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.06-07

Міжнародна конференція, присвячена нафтогазовій галузі «ІІ Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт»

 

2019.02.12-15

ВUDMA 2019    

Міжнародний ярмарок будівництва та архітектури    

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій