2017.11.16-17 - у Херсоні пройшов 7й Міжнародний Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Форум організовано Херсонською торгово-промисловою палатою спільно з Управлінням освіти Херсонської міської ради, Національним природним парком «Нижньодніпровський», Херсонським державним аграрним Університетом, Асоціацією «Енергоефективні міста України», КП «Херсонська енергосервісна компанія».

Головною метою Форуму є привернення уваги представників органів державної влади, місцевого самоврядування, наукових кіл, громадськості до актуальних екологічних проблем та спільний пошук їх вирішення, розвиток міжрегіональної та міжнародної співпраці у сфері охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів та формування екологічної культури. 

Центральними темами практичних секцій цьогорічного  Форуму стали:

  • Стан та перспективи розвитку Природно-заповідного фонду Півдня України;
  • Енергоефективність у комунальному та житловому секторі, міський енергоменеджмент в контексті Днів сталої енергії відповідно до Європейської ініціативи «Угода мерів»;
  • Екологія агропромислового комплексу;
  • Формування екологічної культури населення як шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни.

Участь у засіданнях тематичних круглих столів взяли науковці, працівники профільних установ, органів місцевих самоврядування та виконавчої влади, підприємств і організацій. Озвучені ними тези та пропозиції увійдуть до Резолюції Форуму, яку буде опубліковано на сайті www.ecoforum.ks.ua найближчим часом.

Форум супроводжували десять цікавих виставок творчих робіт на екологічну тему. Студенти кафедри дизайну ХНТУ представили експозицію виробів з вторинної сировини.  Навчально-естетичний центр «Художня школа» презентував роботи своїх учнів в рамках виставок «Місто» та «Пори року», а також виставки інсталяцій «Деревá». Задачею авторів інсталяцій було не копіювати образ дерева, а створити його - за допомогою різних вторинних матеріалів.

Дитячі садочки та школи за підтримки міського Управління освіти підготували яскраві та різнобарвні дитячі роботи - малюнки, фотографії, іграшки та цікаві композиції зі вторинної сировини, оригінальні екологічні сумки, екологічні постери. А кур’єрський центр «Адресат», організатор збору відпрацьованих батарейок у нашому місті, презентував роботи переможців першого Херсонського конкурсу дитячих малюнків «Здай батарейку - захисти майбутнє». Другий етап цього конкурсу відбудеться у листопаді-грудні цього року, тож всі бажаючі зможуть долучитися.

Свою фотовиставку під назвою «Чаруюча краса Нижнього Дніпра» представив Національний природний парк «Нижньодніпровський», який 24 листопада відзначить другу  річницю свого існування. В експозиції - понад 50 фоторобіт як художників з міжнародним ім’ям, таких як голова Спілки херсонських фотохудожників Володимир Худолєй, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтв Ігор Бережний, так і звичайних любителів краєвидів рідного краю. Всі фото зроблені на території національного парку, яка охоплює водні ресурси від Каховської ГЕС до Дніпро-Бузького лиману.

На Форумi було нагороджено переможців численних екологічних заходів – конкурсів, флеш-мобів, еко-акцій, що пройшли протягом року у закладах освіти Херсона. Переможці отримали почесні грамоти та цінні подарунки від Херсонської ТПП, Управління освіти Херсонської міської ради та Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Безвідповідальність і споживацьке ставлення людства до природи призводить до наслідків, без перебільшення, планетарних масштабів. Ці наслідки не виникли в один момент; вони є сукупним результатом численних взаємопов’язаних процесів. окремі компоненти яких могли здатися незначними. Але ж для Природи дрібниць не існує.

Як і для будь-якого комплексного завдання, вирішення проблем екології повинно здійснюватися від простого до складного, відповідно до єдиних принципів. Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» дає можливість представникам наукових та ділових кіл, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ не лише поділитися своїм баченням вирішення екологічних проблем, але й розробити стратегію розвитку суспільства, що сприятиме впровадженню екологічних реформ.

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.04-05

Торгівельні Місії до Туреччини

 

2018.05.23

«Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог», міжнародний діловий захід

 

2018.05.23

IV Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування – 2018»

 

2018.05.29-06.01

Білоруський промисловий форум

 

2018.05.30

Запрошуємо на семінар для виноробів, с. Таїрове, Одеська обл.

 

2018.05.30

Другий спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум – «Еко Форум 2018»

 

2018.05.30-06.01

Виставка «China Smart Expo 2018»

 

2018.06.06-08

Виставка китайських товарів в Польщі «China Home life Show 2018»

 

2018.06.12

Українсько-чеський бізнес-форум

 

2018.06.14

Економічний форум в рамках XIII Універсальної виставки-ярмарки «Палеская скарбніца»

 

2018.06.14

ІІ Українсько-молдавсько-румунський бізнес-форум

 

2018.06.14-15

III Польсько-Східна конференція PUIG-Lub-Invest

 

2018.06.24-29

Ділова місія українських підприємців до Франції

 

2018.06.25-26

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ (ДЕРЖАВНИХ) ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2018.06.27-29

ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка тваринництва та птахівництва AGRIANIMALS.KZ-2018

 

2018.06.27-29

14-а Міжнародна виставка «INDO WATER EXPO & FORUM 2018». Водопостачання, стічні води та промислова переробка

 

Виставки в Україні