2017.09.14-15 Діловий візит делегації Херсонщини до Гомельської області

 

14-15 вересня делегація Херсонського регіону відвідала з діловим візитом Гомельську область Республіки Білорусь. До складу делегації увійшли представники Херсонської обласної державної адміністрації на чолі з губернатором Андрієм Гордєєвим, Президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова, а також керівники підприємств різних галузей економіки.

Протягом двох днів херсонська делегація провела ділові зустрічі в СЕЗ «Гомель-Ратон» і ВАТ «Гомельський технопарк», а також відвідала ряд підприємств в місті Гомель і Мозирському районі.

14 вересня на території вільної економічної зони «Гомель-Ратон» відбулася зустріч з головою Гомельського облвиконкому Володимиром Дворником, який підкреслив, що Гомельська область є, перш за все, індустріальним регіоном, який активно залучає інвесторів за допомогою преференцій вільної економічної зони і технопарку. У СЕЗ «Гомель-Ратон» працює капітал з 16 країн світу, а експорт продукції здійснюється до більш ніж 30 країн.

Також 14 вересня на території вільної економічної зони спільними зусиллями Гомельського відділення БілТПП і Херсонської ТПП для членів херсонської делегації були організовані переговори в форматі В2В з представниками білоруських компаній.

Серед питань, які обговорювалися офіційними особами та представниками бізнесу під час дводенного візиту, були поставки херсонської продукції, створення спільних підприємств, співпраця щодо розвитку судноплавства по Дніпру та встановлення авіасполучення між двома областями.

Крім того, делегація ознайомилася з роботою деяких білоруських підприємств. В їх числі - КПРСУП «Гомель-облдорстрой», ВАТ «Гомельський хімічний завод», СП ВАТ «Спартак», ВАТ «Мозирський НПЗ», Радгосп-комбінат «Зоря» та інші.

Зокрема, на ВАТ «Гомсельмаш» була озвучена взаємна зацікавленість сторін у створенні спільного виробництва сільгосптехніки в Україні.

Білоруська сторона неодноразово підкреслювала свою готовність розвивати контакти на міжрегіональному рівні. Слід зазначити, що товарообіг між Гомельською та Херсонською областями за період січень-липень 2017 року склав 1436,6 тисячі доларів. Однак взаємні поставки продукції можуть значно зрости, якщо більш активно використовувати вигідні логістичні переваги обох регіонів, для чого необхідно розвивати спільне використання водних шляхів. Про перспективи такої співпраці йшлося на зустрічі в Мозирському річковому порту.

ЗАТ «Белтоп-енерго» протягом кількох років реалізує проект з будівництва портового терміналу в районі населеного пункту Нижні Жари, здатного приймати судна класу «річка-море», а також організації безперевалочних перевезень з портів Чорного, Середземного, Каспійського морів і придунайських держав.

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОФОРУМ

ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО

Анонси

2018.03.21 – 2017.08.01

Безкоштовна виставкова площа в Ірані  для українських підприємств

 

2017

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2017.12.11-13

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ (ДЕРЖАВНИХ) ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2017.12.12

Міжнародна конференція «Innovation in Agrofood and Logistics»

 

2017.12.12

Конференцiя  «Innovation in Agrofood  and Logistics»  (м.Роттердам, Нiдерланди)

 

2017.12.15

Конференцiя  «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України»  (м.Київ) 

 

2018.01.29-31

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ (ДЕРЖАВНИХ) ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2018.02.06-10

Друга міжнародна торгівельна виставка (в Кувейті)

 

2018.02.22-24

7-й Економічний саміт на тему «Прогресивний розвиток МСБ»

 

2018.03.10-12

Міжнародна ярмарка-виставка «FOODEXPO Greece» (м.Афіни, Греція)

 

2018.03.27-29

Виставка нафтогазового обладнання СІРРЕ  (м.Пекін, КНР)

 

2018.06.27-29

14-а Міжнародна виставка «INDO WATER EXPO & FORUM 2018». Водопостачання, стічні води та промислова переробка

 

Виставки в Україні