2017.05.15-16 - У Чернігові пройшла конференція партнерських платформ Програми «Fit for Partnership with Germany» GIZ, присвячена розвитку німецько-українського співробітництва.

15-16 травня 2017 р. у Чернігові відбулася щорічна конференція регіональних партнерських платформ Програми підготовки менеджерів «Fit for Partnership with Germany» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Конференція пройшла під девізом «Розвиваємо Win-Win співробітництво», що означає сприяння взаємовигідній співпраці бізнесу, громадськості, органів влади і, як наслідок, ефективній економічній кооперації між Україною та Німеччиною. 

Регіональні партнери Програми, до числа яких входить і Херсонська ТПП, обмінялися досвідом допомоги підприємцям, які хочуть встановити з Німеччиною ділові зв'язки. Головними доповідачами і модераторами конференції виступили керівник проектного офісу GIZ у Києві Світлана Степащенко та керівник проекту GIZ у Східній Європі Гідо Райнш. Слухачі отримали можливість ознайомитися з досягненнями Програми за 2016 рік, проаналізувати результати та перспективи Програми в Україні, актуалізувати вигоди і переваги партнерства для різних стейкхолдерів. Важливим елементом конференції стало обговорення пропозицій та очікувань самих підприємств стосовно подальшої німецько-української співпраці. 

За минулий рік 11 регіональних партнерських платформ GIZ в Україні провели низку цікавих і корисних для бізнесу заходів, допомогли встановити контакти з потенційними німецькими партнерами, сприяли участі керівників компаній у ділових стажуваннях в Німеччині в рамках Програми «Fit for Partnership with Germany». 

Пріоритетними напрямками роботи Програми та стажувань українських бізнесменів у 2017-2018 рр. є такі:

  • енергоефективність,
  • сміттєпереробка,
  • індустрія охорони здоров'я,
  • загальна кооперація та стажування для топ-менеджменту. 

Участь у стажуваннях за Програмою надає українському бізнесу ряд переваг, зокрема:

  • на індивідуальному рівні Програма готує управлінців до кооперації з німецькими компаніями, дає можливість поглянути на німецьке підприємство зсередини і на власному досвіді ознайомитися з потребами і вимогами європейського ринку;
  • на рівні компанії Програма посилює конкурентоспроможність підприємств на міжнародних ринках, надає можливість презентувати своє виробництво та провести прямі переговори з потенційним клієнтом в Німеччині;
  • на рівні макроекономіки Програма зміцнює двосторонню економічну співпрацю між Німеччиною та Україною. 

Наразі Херсонська ТПП проводить набір групи потенційних стажистів Програми «Fit for Partnership with Germany» на 2017-2018 р.р., надає консультаційну та практичну допомогу в оформленні документів, необхідних для успішного проходження співбесіди з членами німецько-української відбіркової комісії. 

Шановні підприємці! 

Ми будемо раді поділитися з Вами нашими знаннями та досвідом, надати вичерпну відповідь на Ваші запитання щодо Програми «Fit for Partnership with Germany» та умов участі у стажуванні в Німеччині. Запрошуємо Вас звертатися до Центру міжнародного співробітництва Херсонської ТПП за телефоном: + 38 (0552) 32-52-38, моб. +38 (067) 552-24-41, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа – Олена Сагайдачна.

Виставки в Україні

Анонси

2020

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2020.09 – 2021.11

Міжнародні виставки та конференції в Республіці Азербайджан

 

2020.12.07-08

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2021.03.31-04.03

Виставка «Coffee Expo Seoul»