2014.10.15 – Візит турецької бізнес-делегації до Херсона

15 жовтня аеропорт «Херсон» прийняв перший літак рейсу Стамбул-Херсон-Стамбул провідного авіаперевізника Туреччини – компанії «Турецькі авіалінії» (Turkish Airlines). З нагоди відкриття нового авіанапрямку до Херсона прибули представники турецького дипломатичного корпусу на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні, представники керівництва «Турецьких авіаліній», ділових кіл Туреччини.

По завершенні урочистостей на честь відкриття рейсу, у конференц-залі Херсонської Торгово-промислової палати відбулася зустріч херсонських та турецьких підприємців. Гості зі Стамбулу висловили зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з херсонськими колегами зокрема у сфері аграрної промисловості та машинобудування, будівництва, готельного та туристичного бізнесу. Зі свого боку турецькі бізнес-кола пропонують постачання фармацевтичних та косметичних виробів, продукції шкіряної галантереї, обігрівачів, виробів з пластику.

Окрім бізнесменів, у заході взяли участь Торговий аташе Генерального Консульства Туреччини в Одесі пан Четин Йилмаз, Президент Міжнародної Асоціації бізнесменів Туреччини та України (TUID) пан Джем Мурат Айтач. Відносини між Україною і Туреччиною розвиваються на основі багатопланової співпраці з довготривалою перспективою. Цьому сприяють багаторічні економічні зв’язки, зокрема співробітництво в рамках міжнародних і міжрегіональних організацій. З метою сприяння зміцненню партнерських відносин між херсонськими та турецькими компаніями, виходу вітчизняної продукції та ринок Туреччини, під час бізнес-зустрічі 15-го жовтня було підписано Угоду про співробітництво між TUID та Херсонською Торгово-промисловою палатою. Разом із тим, в нашому місті було в той же день відкрито філіал Асоціації бізнесменів Туреччини та України. Представником TUID у Херсоні є пан Алі Булут.

Варто зазначити, що у першій половині 2014 р. саме на Туреччину припав найбільший обсяг експорту товарів з Херсонської області – близько 57 млн. доларів США, майже чверть загального обсягу продажів за кордон. З Туреччини до Херсонщини за цей період імпортовано товарів на 20 млн. доларів США.

Виставки в Україні

Анонси

2020

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2021.01-12

Виставки в Японії, online & offline

 

2021.01-12

План міжнародних заходів на 2021 році у Туреччині

 

2021.03.09-12

Щорічний флагманський захід INDIASOFY 2021

 

2021.03-11

Графік виставок на 2021 рік у Ташкенті (Узбекистан)

 

2021.03.31-04.03

Виставка «Coffee Expo Seoul»

 

2021.04.05- 06

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2021.07.08-10

Міжнародна виставка з охорони навколишнього середовища та «зеленої» енергетики «ENVEX 2021»