30.10-02.11.2013 - Міжнародна конференція «Розвиток органічного ринку в Україні» та виставка «Органічні продукти в Україні»

Організатори заходу: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), сертифікаційний орган “Органік Стандарт”, Асоціація виробників органічної продукції «БІОЛан  Україна», Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Спілка виробників сертифікованих органічних продуктів «Органічна Україна», World Food.

Заходи відбудуться 30.10-02.11.2013 за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, Посольства Франції в Україні, Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ, Німеччина).

Вхід на конференцію безкоштовний
Участь у органічному турі - 300 грн

З детальною інформацією та програмою заходу можна ознайомитись на сайтах: www.organicstandard.com.ua/ua/events та www.biolan.org.ua.

Попередня реєстрація обов’язкова (до 25/10/2013). Для цього необхідно звернутись до Організаційного комітету:
Світлана Горбань, керівник консультаційного департаменту Асоціації учасників біовиробництва «БІОЛан Україна», +38067-4308253, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сергій Галашевський, директор сертифікаційного органу “Органік Стандарт”, +38067-2326594, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ще більше матеріалів про виробництво органічної продукції та сировини від вітчизняних політиків, експертів та аналітиків:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини - http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/425-18
В Украине появился закон об органической продукции - http://delo.ua/business/v-ukraine-pojavilsja-zakon-ob-organicheskoj-produkcii-216600/
"Узаконення" органіки: Україна позмагається за світове лідерство? - http://www.dw.de/узаконення-органіки-україна-позмагається-за-світове-лідерство/a-17138057?maca=ukr-rss-ukr-all-1496-rdf
Парламент таки дійшов до консенсусу в «органічному» питанні. Експерти: Ухвалений закон підсилить позиції українських аграріїв на європейському ринку - http://www.day.kiev.ua/uk/article/ekonomika/parlament-taki-diyshov-do-konsensusu-v-organichnomu-pitanni

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!