2014.02.06 - Підвищення енергоефективності виробництва - одна із складових підвищення конкурентоспроможності підприємства та його продукції

На сайті Асоціації теплоенергетичних компаній України (http://www.ateku.org.ua/) можна ознайомитись із Програмно-методичним комплексом з енергозбереження (ПМКЕУ) «PATRIOT», який розроблено з метою підтримки при виконанні енергетичного планування фахівцями підприємства.

Асоціація, яка була створена у 2000 році, на сьогодні об'єднує провідні підприємства галузі, включаючи заводи-виробники обладнання, монтажні, будівельні підприємства, у тому числі іноземні представництва.

Крім того, на сайті Асоціації можна ознайомитись із реалізованими масштабними проектами, міжнародними конференціями, семінарами та виставками, які проводяться в Україні і країнах ближнього зарубіжжя.

З нормативно-правовою базою з питань енергозбереження (Закони України, Постанови Верховної Ради і Кабінету Міністрів України, нормативні акти, стандарти, методичні матеріали, інша довідкова інформація), державною регуляторною політикою, інформаційною базою з енергоефективності (програми та проекти з енергозбереження, події в світі енергозбереження, конференції, виставки, семінари, питання фінансування програм, конкурси, отримати корисні поради) можна ознайомитись на сайті Національного порталу з питань енергозбереження http://www.patriot-nrg.ua/rus.

Інформація про екологічних науково-практичних конференціях, семінарах, виставках, які будуть проводитися в 2014 році

Потенційні учасники: підприємства, які здійснюють енергозберігаючі заходи виробництва, реалізовують або збираються впроваджувати ресурсо-, енергозберігаючі проекти

З 8 по 12 вересня 2014 року в м. Судак (АР Крим, Україна) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії в Україні (REU 2014)».
Організатор: Український державний геологорозвідувальний інститут.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Державна політика щодо регулювання, стимулювання та розвитку альтернативної та відновлюваної енергетики в Україні. Зарубіжний досвід.
Перспективи пошуків, розвідки і розробки сланцевого газу і нафти.
Газ вугільних родовищ. Геологічні особливості. Економічні перспективи.
Газові гідрати. Розповсюдження, утворення і ресурси. Світовий досвід.
Геотермальні ресурси в Україні. Стан їх використання.
Енергія сонячного випромінювання, вітру, води і біомаси. Теоретичні питання і практичні результати використання в Україні.
Енергетика майбутнього. Гіпотези. Напрями наукових досліджень і дослідно-конструкторських розробок.
Ринок обладнання для проектів з відновлюваної енергетики та перспективи його розвитку. Особливості роботи інжинірингових компаній при використанні обладнання іноземних виробників.
Сучасний міжнародний і локальний маркетинг альтернативної та відновлюваної енергетики.
Екологічні проблеми альтернативної енергетики.

Детальніше про програму Конференції, умови участі - http://www.patriot-nrg.ua/rus/info_bases/view/81

Новим інвестиційним можливостям у сегментах водних технологій та управління відходами буде присвячений IV Міжнародний Форум Чистих Технологій в Україні і СНД - ECOSMART-2014, який відбудеться 26-27 березня 2014 р., у конгрес-центрі «НСК Олімпійський», м. Київ.

Протягом останніх років ECOSMART зарекомендував себе як єдиний діловий форум на території України, що висвітлює актуальні питання у сферах обігу та переробки відходів, водопостачання та каналізації, екології та безпеки виробництва, і збирає перших осіб організацій та компаній-постачальників технологій в екологічному секторі, а також топ-менеджерів, головних інженерів, директорів з розвитку промислових і муніципальних підприємств.

Основні напрямки ділових конференцій та виставки у рамках форуму ECOSMART-2014:

ECOSMART WASTE-2014: Поводження з відходами та рециклінг у промисловому і муніципальному секторі.
ECOSMART WATER-2014: Водний менеджмент на промислових і муніципальних підприємствах.
ECOSMART SAFETY-2014: Екологічна та промислова безпека.
ECOSMART CITY-2014: Нові технології та інновації для міст України.
Детальніше про програму Конференції, умови участі — http://www.patriot-nrg.ua/rus/alternatives/view/25.

Інформація представлена з Національного порталу з питань енергозбереження http://www.patriot-nrg.ua/rus, на якому можна ознайомитись з іншими заходами екологічного спрямування, які будуть проходити в 2014 році в Україні та країнах ближнього зарубіжжя.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!