Європейський вектор

2015 – На допомогу вітчизняним експортерам!

Центр підтримки експорту Херсонської ТПП пропонує Вам наступні послуги:

- Аналітичне дослідження ринку, нетарифне регулювання ринку ЄС (аналіз законодавства: регламенти, директиви, рішення); підбір online-ресурсів для подальшої аналітики та відстеження законодавчих змін – для конкретної продукції.
- Надання допомоги у складанні декларації про поживну цінність на маркуванні харчового продукту: повну та добровільну ("світлофор") відповідно до вимог Регламенту (ЄС) №1169/2011 Європейського Парламенту та Ради.
- Аналіз харчових добавок, присутніх у продукті, щодо їх відповідності вимогам ЄС (дозволені добавки, норми використання, авторизація), маркування.
- Аналіз відповідності маркування харчової продукції вимогам ЄС, підготовка рекомендацій щодо її доопрацювання.

Запрошуємо до співпраці, Центр підтримки експорту, тел. 32-52-91,  42-50-72.

2021.06.10 – Українсько-Італійський бізнес-форум за участі Міністра закордонних справ Італії

Президент Херсонської ТПП Вікторія Остроумова та генеральний директор суднобудівного заводу Smart Maritime Group Дмитро Красніков взяли участь в Українсько-Італійському бізнес-форумі, який відбувся 10 червня в Дипломатичній академії при МЗС України у Києві.

Детальніше...

2021.06.09 – Знайомство херсонського бізнесу з Програмою ПРООН з підтримки економічного розвитку

В Херсонській ТПП відбулася зустріч з представниками Програми розвитку ООН (ПРООН) в рамках їх діяльності з відновлення та розбудови миру з підтримки економічного розвитку Херсонської області. До заходу долучилися херсонські бізнесмени, освітяни, представники міської влади. Кожний з учасників мав можливість презентувати свою компанію або установу, адже основною метою зустрічі стало знайомство ПРООН з потенціалом Херсонщини.

Детальніше...

2021.05.21 – В Херсоні пройшла презентація 2-ї фази Проєкту ІТС для української плодоовочевої галузі

21 травня у Херсонській торгово-промисловій палаті дали старт другій фазі проєкту Міжнародного торгового центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», що фінансується урядом Швеції.

Детальніше...

2021.05.17 – Міжнародні експерти презентували результати аналізу конкурентоспроможності української агропродукції в ЄС

Цей аналіз, проведений командою Проєкту «Агроторгівля України», допоможе аграріям визначити: яка продукція матиме найкращі шанси на євроринку.

Детальніше...

2021.04.13 – В Херсоні презентували аналітику стану плодоовочевої галузі Півдня України

13 квітня у Херсонській ТПП презентували аналітичний звіт щодо ситуації у сфері виробництва та переробки овочів і фруктів в Україні, підготовлений Проєктом Міжнародного Торгового Центру (ITC).

Детальніше...

2020.10.15 – У Херсоні пройшла відкрита дискусія представників влади та бізнесу щодо оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Україна почала обговорення щодо оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС. В обласній бібліотеці ім.О.Гончара дуже жваво пройшла публічна дискусія з цього приводу між регіональним бізнесом та Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною. Херсонська ТПП теж стала її учасником.

Детальніше...

2020.10.06 - Херсонська ТПП взяла участь в онлайн конференції «OПОДАТКУВАННЯ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО СЕКТОРУ В ЄС - УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

Захід, який було організовано Комітетом підприємців АПК при ТПП України за підтримки проекту Agritrade Ukraine, мав на меті обговорити питання, пов’язані із внесенням змін до системи оподаткування для агропродовольчого сектору України із урахуванням кращих європейських практик.

Детальніше...

2020.02 - Зміни у податковій, митно-тарифній, нетарифній політиці Великої Британії

Повідомляємо, що у податковій, митно-тарифній, нетарифній політиці Великої Британії впродовж лютого 2020 року відбулись такі зміни, що можуть вплинути на українсько-британські торговельно-економічні відносини, кон’юнктуру товарних ринків та внутрішніх цін, а саме:

Детальніше...

2019.09.23 – Херсонська ТПП прийняла бізнес-делегацію з Саксонії (Німеччина)

23 вересня до Херсона прибули німецькі бізнесмени з федеральної землі Саксонія на чолі з паном Манфредом Ліблем – уповноваженим представником саксонської економіки. Візит ініційовано Департаментом сприяння економіці Саксонії з метою з’ясування можливостей і напрямків співпраці у промисловому секторі.

Детальніше...

2019.09.02-07 – Українську продукцію представили на Riga Food 2019 – найбільшій виставці харчової промисловості в Прибалтиці

2-7 вересня 2019 року українські виробники і переробники овочів та фруктів відвідали Латвію у рамках бізнес-місії, організованої Міжнародним торговим центром ІТС та Херсонською торгово-промисловою палатою в рамках Проекту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості».

Детальніше...

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!