ІСПАНІЯ

13.01.2021

1.12.1 Підприємець шукає українських виробників рафінованої соняшникової олії, фасованої по 1/3/5 літрів, а також наливом у флекситанки з метою організації поставки в великих кількостях на умовах CIF порт Jebel Ali (Dubai) або FOB порт Одеса.

24.04.2015

4.12.1 AT «Autocares Hife, S.A.» шукає в Україні партнера для налагодження спільних міжнародних перевезень пасажирів. Також пропонує інші форми довгострокової співпраці: продаж автобусів німецько-іспанського виробництва (20, 40, 60 посадкових місць), передача знань та технологій, створення СП.

4.12.2 ТОВ «F.C. Logistica del Canalon, S.L.» пропонує широкий вибір металевих виробів для відведення дощових і талих вод (труби водостічні, бруси, лотки, згини) при виробництві яких застосовуються нові матеріали та нові технології.

4.12.3 Венесуельська корпорація «CVG», що зареєстрована в Іспанії, запрошує українських експортерів та імпортерів до здійснення торговельних операцій з Венесуелою. Надає сприяння укладенню та фінансуванню контрактів.

4.12.4 Фабрика з виготовлення бетонних напівфабрикатів «Artepref» пропонує українському інвесторові укладення договору франчайзингу, передає права користування брендом, бізнес-моделлю і технологіями з метою зведення в Україні соціального життя.

4.12.5 AT «Blas-Gon, S.A.» має понад 50-річний досвід зведення різних об’єктів у сфері інфраструктури (автошляхи; гідравлічні споруди; промислові полігони; цивільне будівництво; спортивні арени; паркінги). Шукає партнера в Україні.

4.12.6 Компанія «Aumenta Negocios» пропонує посередницькі послуги для забезпечення учасників АТО в Україні медичним устаткуванням, медико-санітарними матеріалами, транспортом різного призначення.

4.12.7 Компанія «Marcurio» пропонує працівникам медичної сфери України унікальний дезінфекційний засіб «Gerdex» за ціною 5,5-6,5 євро/літр.

4.12.8 Компанія «Bodegas Hispanicas Reunidas» пропонує імпортерам, дистриб’юторам та мережам супермаркетів підписання контрактів на поставки в Україну різних марок вин виробництва Іспанії.

4.12.9 Компанія «Advance Trading Solutions» Ltd. закупить у українських виробників олію соняшникову у значних обсягах.

4.12.10 Компанія «Aequo Global Business»  закупить в українських виробників олію соняшникову у значних обсягах.

4.12.11 Підприємство«IGC Food Brands» укладе з українськими виробниками курятини взаємовигідні довгострокові контракти.

24.12.2014

12.12.1. «DHV TECNOLOGY» – розробник та виробник сонячних панелей для супутників, а також традиційних сонячних батарей. Зацікавлений у встановленні контактів з підприємствами аерокосмічної галузі України, виробниками супутників, а також університетами та дослідницькими центрами для спільної розробки проектів та постачання своєї продукції.

12.12.2. Компанія «DE RUY PERFUMES» – виробник парфумів.  Зацікавлені у встановленні контактів з потужним дистриб’ютором парфумерної продукції для консолідації своєї присутності на ринку України, а також участі у виставках.  

12.12.3. «INVERTRADE SOLUCIONS» - міжнародні трейдери.  Зацікавлені у поставках соняшникової олії для харчової промисловості, а також біомаси для виробництва біопалива.

12.12.4. «UZOMA IMPORT EXPORT»   -  представник інтересів малих та середніх фермерських господарств – виробників фруктів, вина та оливкової олії з провінції Уельва. Зацікавлені у встановленні контактів з оптовими та роздрібними покупцями та в отриманні інформації щодо правил експорту в Україну. 

12.12.5. MASTER TECNIC Asistencia S. L.»   – єдиний в Іспанії виробник засобів  захисту від радіологічного випромінювання для використання у медичній та науковій галузі, а також продукту власної розробки для евакуації постраждалих та поранених.  Зацікавлені у виході на український ринок.

12.12.6. Компанія «ADB ENERGY» - зацікавлена в реалізації проектів з перетворення агропромислових відходів у теплову та електричну енергію, а також у органічні добрива високої якості.  На даний час мають пілотний проект у Києві.   Хотіли би отримати інформацію щодо правил розмитнення устаткування для виробництва біопалива.

12.12.7. «FERREE IMPORT&EXPORT» S.L. – одна з перших компаній Андалусії, яка працює на українському ринку більше десяти років.  Займається експортом та імпортом продуктів харчування, деревини, скла та інших товарів.  Зацікавлена у пошуку нових можливостей та сучасних тенденцій.

12.12.8. «CODIGO SOLUCIONES» –   розробник  товарів для захисту та безпеки приміщень, розробник універсального ключа для замків з високим ступенем захисту. Зацікавлений у виході на український ринок та встановленні контактів з дистриб’юторами, мережами магазинів господарських товарів та будівництва.   

12.12.9. «SERRANO’S DELIGHTS. SELECT SPANISH FOODS» – дистриб’ютор продуктів харчування високої якості. Зацікавлений у встановленні контактів з дистриб’юторами та мережами супермаркетів.

12.12.10.  «ALLIANZING» – компанія зацікавлена у пошуку партнерів для розробки програмного забезпечення для галузі туризму та нерухомості

12.12.11. «APLEAN” S.L.» – сучасні енерготехнології,  скраплений газ, енергозбереження, системи клімат-контролю. Зацікавлені у співпраці.

12.12.12.  «DE LA CRUZ HNOS S.L.» – виробник традиційних іспанських солодощів, халви, нуги з мигдалю та інших натуральних інгредієнтів.  Зацікавлений у встановленні контактів з мережами супермаркетів та дистриб’юторами.

12.12.13. «DAVID DE CASTRO GOURMET»  - виробник сухих снеків високої якості,  продукт – премія року в Андалусії. Зацікавлений у встановленні контактів з дистриб’юторами у галузі готельного господарства та ресторанів.

12.12.14. «XTRAICE» – виробник унікального штучного покриття для катків з пластику багаторазового використання.  Клієнтами компанії є відомі хокейні клуби (в тому числі НХЛ), великі торговельно-розважальні комплекси, муніципальна влада, та інші. Зацікавлені у встановленні контактів з потенційними клієнтами та консолідації своєї присутності в Україні.

12.12.15.  «MEDIAN INTER TIERRA» – постачальник фруктів (хурма) з провінції Уельва. Зацікавлені у виході на український ринок та контактах з дистриб’юторами.

12.12.16.  «LANDALUZ» – асоціація підприємців галузі харчової промисловості Андалусії, об’єднує 70% компаній сектору. Надає всебічну підтримку виробникам,  організовує тижні продуктів Андалусії у великих супермаркетах по всьому світі, тематичні виставки, кулінарні шоу, та інше.  Зацікавлені у встановленні контактів з великими мережами супермаркетів та дистриб’юторами.

12.12.17. «GRUPO ABADES» -  мережа  ресторанів, яка стала успішною завдяки концепції придорожніх зупинок,  що пропонують  комплексні послуги високої якості (ресторан, кафе, магазин, готель, музей,  тощо). Орієнтовані на підтримку місцевого виробника та торгівлю місцевими продуктами. Зацікавлені у встановленні контактів з українськими рестораторами для відкриття ресторану. 

Контактна інформація
Україна, 73013, м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а
т/ф.: (0552)425 119, 42-50-72
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

28.10.2014

10.12.1. ТОВ "JCA Business Bureau, S.L." укладе контракти з проектувальниками макетних та дослідних зразків запчастин і комплектуючих до автомобілів з метою розроблення та реалізації спільних проектів в Іспанії, Португалії та Андоррі.

10.12.2. Виробничо-торговельне підприємство "SamapGroup" (www.samap.es) укладе довгострокові комерційні контракти з українськими суб'єктами господарювання, що беруть участь в конкурсах з державних закупівель, стосовно поставок та проведення технічного обслуговування спеціальних автомобілів, призначених для використання органами правопорядку.

10.12.3. Акціонерне товариство "Falken, S.A." пропонує широкий асортимент безпечних піротехнічних засобів для збройних сил та органів правопорядку.

10.12.4. ТОВ "Feliu Boet Griferías, S.L." шукає дистриб’ютора кухонних змішувачів, кранів для ванни та зливних систем. Пропонує встановлення та розвиток довгострокового співробітництва. Контакт також можливий під час міжнародної виставки будівельних та енергетичних технологій "ISH" (10-15.03.2015, Франкфурт-на Майні, ФРН).

10.12.5. ТОВ "Grupo Levantino 2007, S.L." укладе довгострокові комерційні контракти з українськими виробниками рафінованої та не рафінованої соєвої і соняшникової олії.

10.12.6. Медичний департамент іспанського туристичного оператора "Regional Travel, S.A." – пропонує послуги у сфері медичного туризму та співробітництво в галузі медичних інновацій.

10.12.7. Суб'єктам ЗЕД України, які мають інтерес до відкриття своїх представництв та започаткування бізнесу в автономній області Каталонія, пропонується звертатися до Головного управління зовнішніх зносин Уряду Каталонії з питань отримання консультаційних послуг.

10.12.8. Іспансько-болгарська палата торгівлі, промисловості та туризму опрацює пропозиції українських імпортерів овочів та фруктів походженням з Іспанії та запропонує вигідні умови комерційних контрактів.

10.12.9. Експортно-імпортна фірма пропонує широкий асортимент продуктів для професійного використання в салонах SPA, інститутах краси та естетичних медичних центрах.

10.12.10. Сільськогосподарський кооператив пропонує вигідні умови сезонних експортних поставок овочів та фруктів походженням з Іспанії.

10.12.11. Представництво туніського інвестиційного агентства в Мадриді надасть кваліфіковані консультаційні послуги українським суб’єктам ЗЕД, які мають інтерес до започаткування та розвитку бізнесу в Тунісі, зокрема в галузях АПК та автомобільної промисловості.

10.12.12. ТОВ "Industrial Martí de Relojería, S.L." забезпечить поставки якісних наручних годинників "Nowley", виготовлених в Іспанії за ліцензіями провідних світових брендів, у ціновому діапазоні від 26 до 44 євро/годинник.

10.12.13. Група "MGA" шукає дистриб’ютора широкого спектру ігрових автоматів, слот-машин та ігор в режимі on-line.

10.12.14. Консалтингова фірма "Omnicomer S.L." надасть послуги юридичним та фізичним особам України з питань вибору шляхів досягнення ефективної комерціалізації товарів на внутрішньому іспанському ринку.

10.12.15. Консалтингові послуги за товарними позиціями фармацевтика, продукти, що застосовуються в дерматології, а також електрокабелі за напрямами експорт/імпорт (Україна - Іспанія) надає індивідуальний підприємець Барселони та пропонує вигідні контракти.

10.12.16. ТОВ "Laboratorio Agrochem S.L." пропонує широкий асортимент ратицидів, фунгіцидів, інсектицидів, платицидів та інших хімічних препаратів для захисту рослин від шкідників.

10.12.17. Представництво таїландського торговельного центру в Мадриді "DITP" надасть консультаційні послуги українським суб’єктам ЗЕД, які мають інтерес до започаткування та розвитку бізнесу як в Іспанії, так і в Таїланді, зокрема у сферах будівництва та телекомунікації.

10.12.18. Сільськогосподарський кооператив "Unexport" пропонує укладення довгострокових контрактів на поставки свіжих овочів та фруктів походженням з Іспанії.

10.12.19. Індивідуальний підприємець пропонує встановлення та розвиток довгострокового співробітництва з українськими виробниками кераміки, зокрема керамічної плитки, фаянсу, керамічної посуди, виробів з фарфору, а також вогнестійкої цегли.

18.06.2014.

6.12.1. Фірма закупить у великих обсягах соняшникову олію в Україні, пропонує співпрацю на довгостроковій основі.

6.12.2. Підприємство закупить торф твердий в об'ма і на умовах, що будуть погоджені з українським партнером у контракті.

6.12.3. Організація пропонує за помірними цінами обладнання для виробництва тари та пакувальні матеріалалов.

6.12.4. Фірма закупить безпосередньо у виробника сталь леговану і вуглецеву. Пропонує узгодження та підписання двосторонніх комерційних контрактів.

6.12.5. Іспансько-бельгійське підприємство пропонує за ринковими цінами високоякісні шкіряні вироби (жіночі сумки та аксесуари).

Контактна інформація
Україна, 73013, м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а
т/ф.: (0552)425 119, 42-50-72
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!