БIЛОРУСЬ

26.01.2021

1.21.1 ВАТ «Оршанський інструментальний завод» - найбільше спеціалізоване підприємство, виробник металообробного, допоміжного інструменту та верстатного оснащення для свердлильних, фрезерних, токарних, розточувальних груп металообробного обладнання.

Компанія зацікавлена у співробітництві з українськими підприємствами для поставок широкого асортименту верстатного оснащення, металорізального та допоміжного інструменту, деталей і вузлів.

02.09.2020

9.21.2 УП «Торговый дом Белфут» зацікавлені в встановленні комерційних контактів з українськими компаніями. Підприємство спеціалізується на випуску водонепроникному одязі (комбінезонів, напівкомбінезонів, костюмів, курток, плащів, фартухів) з вінілісшкіри – ТР спеціального призначення (аналог костюмів Л1, ОЗК) та взуття в сегменті водонепроникного взуття ПВХ та ЕВА, призначеного для захисту від води, загальнопромислових забруднень, від ковзання по поверхнях, забруднених жирами та маслами, для захисту від кислот, лугів, нафти та нафтопродуктів.

УП «ТД Белфуд» зосереджено на трьох сегментах ринку:

  1. Взуття та одяг для полювання та рибалки
  2. Водонепроникне захисне взуття та одягу
  3. Повсякденне взуття 

9.21.1 ВАТ «Купалинка» концерну «Беллегпром» зацікавлена в встановленні комерційних контактів з українськими компаніями, а також пропонує захисні маски та пов’язки для одноразового багаторазового використання власного виробництва.

22.07.2020

7.21.1 ВАТ «Гомсельмаш» - найбільший виробник сільськогосподарської техніки, пропонує модельний ряд з різних видів сільськогосподарських машин і адаптерів під брендом «ПАЛЕССЕ»  відповідно до сучасних агротехнологій.

30.06.2020

6.21.1 «Беллегпром» - державний концерн з виробництва тканин зацікавлений в експорті своєї продукції, а також пропонує асортимент тканин для швейних фабрик і компаній, що займаються пошиттям одягу, зокрема: спецодягу, постільної білизни, виробів для інтер'єру та інших. У концерн входять 6 підприємств:

- ВАТ «Камволь» виробляє високоякісні ексклюзивні тканини зі вмістом вовни австралійського мериноса, а також групи камвольних тканин.

- Компанія «Моготекс» пропонує тканини для інтер'єру, спецодягу, тканини зі спеціальними властивостями (водовідштовхувальні, вогнетривкі, кислотостійкі), технічний текстиль для оборонної промисловості, медичної та фармацевтичної галузей.

- «Оршанский льнокомбинат» є текстильним підприємством, що випускає лляні тканини, такі як: меблеві тканини, готові вироби для столової білизни, тканини для живопису, взуття, костюмно-платтяні, одежні.

- ВАТ «Полесье» пропонує до виготовлення та продажу полотна з напіввовняної пряжі, а також сумішеві полотна. Виробляє полотно комбіноване, двопластичне гладке, ластик 1х1 / 2х2, накладний жаккард.

- ВАТ «БПХО» пропонує тканини до продажу зі 100% бавовни, а також сумішеві тканини (з додаванням льону, поліефіру). Виробляє тканини для постільної та столової білизни, спецодягу медичного призначення.

- ВАТ «8 Марта» спеціалізується на виготовленні трикотажних і панчішно-шкарпеткових виробів. Випускаються полотна: кулірка, рібана, платіровка, футер.

15.05.2020

5.21.1 ПАТ «Рогачевський завод «Диапроект» - лідер оптичного приладобудування, що спеціалізується на виробництві: комбінованих нічних та денних прицілів для бронетанкової техніки; прожекторів з лазерним випромінювачем; нічних і денних прицілів для стрілецької зброї і мисливських рушниць; насадок на денні приціли; приладів нічного бачення; приладів спостереження для прикордонників; біноклів. Крім основної продукції, завод виробляє товари народного споживання, продукцію автомобільної тематики, датчики й сигналізатори для нафтогазової промисловості. 

5.21.2 ПАТ «Гомельстройматериалы» - один з найбільших виробників широкого спектру будівельних матеріалів в РБ. Основні види продукції: плити теплоізоляційні з мінеральної вати торгової марки БЕЛТЕП; блоки з ніздрюватого бетону стінові; камінь і цегла силікатні, блок силікатний. 

5.21.ПАТ «ГЛЗ «Центролит» - виливок з чавуну масової від 2 до 19000 кг за кресленнями замовника. Лиття для верстато- та машинобудування. Виробництво тюбінгів для метробуду, безперервнолитих заготовок. Широкий асортимент виробів: для міського дизайну, дорожня арматура, пічне литво.

17.04.2019

4.21.1 ТОВ «Торгово-консалтинговий центр «Захід-Схід» зацікавлені у закупівлі насіння ріпчастої цибулі іспанського типу (сорт Братко F1, Banko, Wellington F1, Rijsburger 5), фуражної пшениці, жита, вівса, зерна та іншої сільськогосподарської продукції у великих обсягах і на постійно основі.

15.08.2018

8.21.1 Республіканське унітарне виробниче підприємство «Березатара» здійснює реорганізацію виробництва та веде пошук потенційних покупців в Україні для реалізації невикористаного комплекту технологічного обладнання італійської компанії «Агротехніка» (виробництво упаковки для рідких харчових продуктів типу «Tetra rex» та «Tetra brick»).

19.04.2018

4.21.1 УВП «Віток» спеціалізується на виробництві пружин стиснення, розтягнення і кручення, електропроводки і джгутів для побутової техніки (холодильники, пральні машини) і автотракторної техніки, а також для інших електронних виробів. Крім цього підприємство виробляє вироби з металу і пластмаси, датчики сигналізаторів рівня рідини.

4.21.2 ТОВ «Юністокер», яке виробляє за власною технологією гамаки ручної роботи з льняних тканин для фізичних і юридичних осіб, зацікавлено у співробітництві.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!