2021.11.24 Президент Херсонської ТПП запрошена до участі у прес-турі

Херсонська ТПП з радістю слідкує за успіхами випускників програми «Fit for Partnership with Germany», яким свого часу ми допомогли підготуватися та потрапити до Німеччини  для вивчення досвіду. 

Керівник Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур у складі української групи медиків в 2019р. знайомилася з новітніми технологіями та успішними управлінськими рішеннями німецьких клінік.

Продовжуючи шукати найсучасніших знань, керівниця диспансеру долучилася ще до одного проєкту SES (Служба старших експертів). Протягом трьох тижнів Удо Циммерманн, керівник відділення онкології та променевої терапії в Асоціації клінік Кемптен-Оберальгау з 1992 по 2017рр., та Катарина Майр фахівець з медичної фізики, працюватимуть разом з херсонськими колегами у центрі радіаційної терапії.

Це відділення має найсучасніше обладнання - лінійний прискорювач, який дозволяє дотримуватися світового рівня променевої терапії при лікуванні пухлин або при паліативній терапії деяких форм раку. Саме з цим обладнанням і будуть працювати німецькі експерти. Сучасні лінійні прискорювачі комплектуються програмним забезпеченням, яке дозволяє побудувати 3D-модель пухлини, точно спланувати і контролювати дозу опромінення, тим самим зменшуючи ризик ураження здорових тканин.

Програма «Fit for Partnershipwith Germany», яку фінансує Федеральне міністерство економіки та енергетики ФРН,відкрила групи на 2022 рік за такими напрямами:

- Економічна кооперація (без галузевої специфіки)

- Економічна кооперація у харчовій промисловості

- Industry 4.0 - Діджиталізація

- Менеджмент у сфері охорони здоров’я

- Економічна кооперація в сфері енергоефективності

- Економічна кооперація в галузі екологічної утилізації відходів

- Економічна кооперація у легкій промисловості

- Економічна кооперація в індустрії гостинності – HoReCa.

Якщо Ваша компанія працює в цих сферах і Ви бажаєте отримати найсучасніший досвід Німеччини, звертайтеся до центру бізнес-освіти ХТПП

https://www.tpp.ks.ua/poslugi/uchbovij-tsentr.html

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!

 

2022.01.25-27

40-а Міжнародна сільськогосподарська виставка "AGRO+MASHEXPO 2022"

 

2022.02.10 - 11

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ