Тендери, конкурси, аукціони

Республіка Сербія 2021.04.09

СербияЗа інформацією Посольства України в Республіці Сербія, на сайті «Corridors of Serbia LTD» повідомлено про оголошення в Сербії тендеру на будівництво частини шляху автомагістралі «Миру» (Ніш-Мердари Приштина).

Довжина згаданої частини автошляху складає 5,5 км, фінансування здійснюється Європейським інвестиційним банком, вартість будівництва 20,6 млн. євро.

Пропозиції надаються виключно англійською мовою. Кінцева дата та час подання пропозицій – 25 травня 2021 року, 12:00 за місцевим часом (13:00 – за київським). 

Більш детальна інформація за посиланням: 

  1. Файл 
  2. http://koridorisrbije.rs/sr/n-a-6050852a8eabb

Республіка Білорусь 2021.01.14

БеларусьПосольство України у Республіці Білорусь повідомляє, що на сайті Євразійської економічної комісії  з’явилась інформація про ухвалення рішення щодо процедури ввезення підконтрольних товарів на територію Республіки Білорусь шляхом скорочення переліку ветеринарних заходів щодо окремих видів таких товарів.

Зазначається зокрема, що процедура ввезення спрощується для 17-ти груп товарів, серед яких: мед, прополіс, тваринні та рослинні жири, олії та їх фракції, кормові добавки, перероблена продукція з вмістом компонентів тваринного походження, корми для тварин, ветеринарна фармацевтична продукція, добрива тваринного походження.

Ці зміни дозволяють спростити процедури при експорті згаданих товарів з України до Республіки Білорусь.

Республіка Таджикистан 2020.06.30

ТаджикистанМіністерство закордонних справ Республіки Таджикистан надало інформацію щодо експортних можливостей країни у сфері сільського господарства у 2020 році.

З урахуванням сезону збору врожаю та обсягу виробництва Республіка Таджикистан готова експортувати понад 9 видів сільськогосподарської продукції: цибуля, капуста, морква, кавун, диня, абрикос, лимон, виноград, сухофрукти.

Республіка Молдова 2020.05.18

Молдова05 травня 2020 року Міністерство економіки та інфраструктури Республіки Молдова спільно з Митною службою РМ при фінансовій підтримці Програми структурних реформ USAID в Молдові презентували початок роботи торговельного інформаційного порталу для національних і міжнародних суб’єктів підприємництва – www.trade.gov.md.

За інформацією розробників, портал стане основним джерелом офіційної спеціалізованої інформації про процедури і документи, необхідні для здійснення імпортних, експортних і транзитних операцій.

Користувачі порталу зможуть в онлайн режимі отримати актуальну інформацію щодо митних режимів, процедур декларування товарів, їх класифікації та походження, встановлених квот, дозвільних актів, митних ставок та податків на всі категорії товарів, що ввозяться/вивозяться с РМ.

Вся розміщена на сайті інформація, включаючи стандартні бланки для різних процедур і запитів, є безкоштовною. 

Туркменістан 2020.04.17

Туркменистан

 

Пропозиції Державної товарно-сировинної біржі Туркменістану щодо поставок:

Ірак 2020.02.24

Міністерство Нафти Республіки Ірак «South Refineries Company» оголошує про тендер «Temporary Electrical Power Rent» (Req №551/201/Е). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 04 березня 2020 року. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до  Посольства Республіки Ірак в Україні: 044 2860440/41, iraqiembassy.com.ua. 

Казахстан 2020.02.03

Посольство України в Республіці Казахстан повідомляє про створення Спеціальної економічної зони «Міжнародний центр прикордонного співробітництва «Хоргос»», яка знаходиться на прикордонній території Казахстану з Китаєм (Панфіловський р-н, Алматинська обл.). Загальна площа СЕЗ «Хоргос» складає 764 га. 

Привілеями роботи є:

-          нульові ставки земельного податку, податку на майно, корпоративного доходу;

-          нульова ставка ПДВ;

-          резиденти й нерезиденти користуються рівними правами; 

На території СЕЗ «Хоргос» можна здійснювати торгівлю алкогольними й безалкогольними напоями, мукою, тютюновими, хлібобулочними й кондитерськими виробами, медом, молочною та сувенірною продукцією.

Детальна інформація на сайтах:

http://www.sezkhorgos.kz/

http://mcps-khorgos.kz/

Угорщина 2019.10.21

ВенгрияВідділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні повідомляє про реалізацію «АБО МИКС Комбикормовое ЗАО» двох об’єктів промислової нерухомості біля угорсько-українського державного кордону.

У разі зацікавленості виконавчий директор компанії пані Адель Шимон готова надати більш детальну інформацію про об’єкти (тел.: +36-30/984-7172, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).