Оголошення

За наданням послуг з сертифікації товарів та оформлення висновків про походження для отримання ліцензії на експорт зернових звертайтесь за номером телефону 0508666056 Оксана ФЕДОТОВА, провідний фахівець УЕ і СТ

2010.06.15 –ХТПП взяла участь у зустрічі з представниками Посольства Республіки Корея в Україні

На заході були присутні Перший Віце-президент Херсонської ТПП Удод Валентина Йосипівна, заступники міського голови Сергій Черевко, Юрій Христич, співробітники управління економічного розвитку міської ради, представники малого та середнього бізнесу Херсона. Головною метою зустрічі було налагодження двостороннього співробітництва між Україною та Республікою Корея.

Основним питанням зустрічі було вивчення можливостей інвестування в малі та середні  підприємства Херсонської області, які займаються вирощуванням, переробкою чи реалізацією сільськогосподарської продукції.

Співробітник Посольства Республіки Корея в Україні Цой Віктор зазначив, що на протязі 3-х останніх років в Скадовському районі Херсонської області реалізується проект по будівництву навчального центру для етнічних корейців, де зможуть вивчати аграрні науки всі бажаючі. Всі фінансові витрати взяло на себе Посольство Республіки Корея в Україні. Також було наголошено, що Міжнародна організація з міграції (МОМ) має великі можливості по наданню всебічної допомоги, в тому числі і фінансової.

Представники Посольства  Республіки Корея в Україні підтвердили готовність своєї країни розвивати взаємовигідні економічні зв'язки з херсонськими підприємствами, пропонуючи херсонцям розширювати ринок збуту, а також використовувати корейський досвід у запровадженні високих технологій у сільськогосподарській галузі.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!