Оголошення

За наданням послуг з сертифікації товарів та оформлення висновків про походження для отримання ліцензії на експорт зернових звертайтесь за номером телефону 0508666056 Оксана ФЕДОТОВА, провідний фахівець УЕ і СТ

2010.07.01-03 візит до Санкт-Петербургу

В рамках підготовки до 2-го Міжнародного Економічного Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» Херсонська ТПП активно займається проблемами екології міського життя. Одним з ключових питань в цієї сфері є проблема водопостачання та водовідведення, яка внесена в програму Форуму як окрема науково-практична секція.

Для вивчення досвіду щодо вирішення проблем галузі водопостачання міста та застосування новітніх технологій Херсонська Торгово-промислова палата організувала візит херсонської делегації до міста Санкт-Петербург.    

Міський голова Володимир Сальдо разом із заступником директора МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» з питань реалізації послуг та інвестицій Андрієм Предейном відвідали Санкт-Петербурзький водоканал, де ознайомилися з технічними можливостями роботи підприємства у водопостачанні, очищенні води, відведенні каналізаційних стоків та організації робіт з обслуговування всього цього комплексу..

Санкт-Петербурзький водоканал є одним з провідних на пострадянському просторі підприємств за технологією, проектуванням та якістю роботи. Практика роботи цього підприємства цікава, перш за все, у плані технології проектування, експлуатації системи водопровідно-каналізаційного господарства. Санкт-Петербурзький водоканал є молодим підприємством, він побудований лише у 1978 році. Система водопровідного господарства Санкт-Петербургу функціонує таким чином, що вода для споживання береться безпосередньої з Неви, має багатоступеневу ступінь очищення, особливу технологію підготовки.

Крім того, Санкт-Петербурзька практика цікава і з точки зору інженерного підходу та інженерного проектування. Ремонтні роботи на системах водопровідно-каналізаційного господарства в цьому місті проводяться без пошкодження асфальтного покриття, адже новітні технології не потребують великих земляних робіт.

Херсонська Торгово-промислова палата розглядає можливість вивчення херсонськими фахівцями досвіду і інших водоканалів Росії та України.

Крім відвідання Санкт-Петербурзького водоканалу херсонська делегація мала ділові зустрічі в Генеральному Консульстві України Санкт-Петербурзі та в Уряді Санкт-Петербурга, під час яких мер Володимир Сальдо та президент ХТПП Вікторія Остроумова обговорювали можливості розширення торговельно-економічного та культурного співробітництва Херсона і Санкт-Петербурга.  

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!