2015.02.10 – До відома виробників сільськогосподарської та харчової продукції!

18 лютого 2015р. відбудеться практичний семінар «Вимоги європейських торгових мереж до національної сільськогосподарської та харчової продукції, що імпортується в ЄС»

З метою вивчення практичних аспектів торговельно-економічного співробітництва з країнами Європейського Союзу та за підтримки Посольства Великої Британії в Україні започатковано проведення для підприємців низки практичних семінарів. Цілю семінарів – є вивчення та аналіз відповідності українських товарів вимогам ринку ЄС, та необхідні заходи для досягнення конкурентоспроможності українських продуктів на європейських ринках.

18 лютого п.р. відбудеться семінар для вітчизняних виробників сільськогосподарської та харчової продукції щодо вимог європейських торговельних мереж до української сільськогосподарської та харчової продукції, що імпортується до ЄС.

Програмою семінару передбачено розгляд питань:

  • Сучасні європейські тенденції щодо вимог до виробників сільськогосподарської та харчової продукції;
  • Особливості розробки та впровадження систем управління в умовах виробництва сільськогосподарської та харчової продукції відповідно до вимог Global GAP;
  • Особливості розробляння та впровадження систем управління в умовах переробки сільськогосподарської та харчової продукції відповідно до вимог IFS Food Version 6;
  • Особливості сертифікації відповідно до вимог Global GAP та IFS Food Version 6.

Участь для представників українських підприємств та компаній безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація.
Місце проведення – м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська ТПП.

З організаційних питань щодо вищезгаданого семінару просимо звертатись до Центру підтримки експорту Херсонської ТПП за тел.: 32-52-91, 42-50-72, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!