Young Enterpreneurs 2017

Норвезько-українська торгова палата (NUCC) запрошує Вас взяти участь в освітній програмі для бізнесу «Young Entrepreneurs 2017» - «Молоді підприємці 2017». 

Україна переживає етап значних економічних і політичних змін та прагне до європейської інтеграції. Навіть за наявності певних викликів, у України є підстави для оптимізму: національна економіка подолала пік рецесії і показує позитивні тенденції. Значення показників норвезько-української торгівлі в 2015 р. досягли історичного максимуму (завдяки експорту норвезького газу в Україну). Але, незважаючи на позитивну статистику торгівлі, для більшості норвежців український ринок наразі невідомий - а отже, потенціал торгівлі між нашими країнами ще не розкритий повністю. 

Завдяки програмі «Молоді підприємці» ми хочемо змінити цю ситуацію. Протягом двох тижнів учасники програми зустрінуться з багатьма норвезькими і українськими підприємствами, представниками влади, політиками і недержавними організаціями; акцент буде зроблений на сферах, де обидві країни можуть повчитися один у одного, зокрема таких як бізнес-етика, успішне управління компанією і анти-корупція. До того ж учасники будуть працювати з комерційними пропозиціями, що в перспективі може призвести до розширення торгівлі між Норвегією та Україною. 

Завдяки програмі «Молоді підприємці» ми хочемо змінити цю ситуацію. Протягом двох тижнів учасники програми будуть зустрічатися з норвезькими та українськими підприємцями, політиками, представниками влади та недержавних організацій; акцент буде зроблений на тих сферах, де обидві країни можуть повчитися одна в одної, зокрема таких як бізнес-етика, успішне управління компанією і анти-корупція. До того ж учасники будуть працювати з комерційними пропозиціями, що в перспективі може призвести до розширення торгівлі між Норвегією та Україною. 

Коротко про програму «Молоді підприємці»:

  • Дослідження потенціалу норвезько-українського ділового співробітництва.
  • Серед пріоритетних галузей - енергетика, інформаційні технології, морепродукти і сільське господарство.
  • Отримання актуальних бізнес-знань на базі високорейтингових вузів - Національного Університету ім. Тараса Шевченка (м.Київ, Україна) і Північного Університету (м.Буде, Норвегія).
  • Унікальна можливість для Вас і Вашої компанії отримати практичні знання та професійну консультацію щодо встановлення бізнес-зв'язків між Норвегією і Україною.
  • Розширення Вашого бізнесу і кола особистих контактів, отримання цінного досвіду.
  • Підвищення Ваших навичок комунікації та командної роботи в мультикультурному середовищі. 

Фінансування:

Всі витрати, пов'язані з участю в програмі (включно з переїздами, оформленням візи, проживанням та харчуванням), покриваються Норвезько-українською торговою палатою (NUCC) в рамках гранту, наданого Міністерством закордонних справ Норвегії. Страхування подорожуючих і особисті витрати покриваються самими учасниками.

 Дати Програми (обов'язкові для участі)

  • Частина 1, Норвегія: 23-29 квітня 2017 р. (мм. Осло і Буде)
  • Частина 2, Україна: 11-17 червня 2017 р. (м. Київ) 

Кінцевий термін подання заявок: 15 лютого 2017 р. До заявки потрібно додати резюме та мотиваційний лист. 

Подати заявку

Додаткова інформація доступна на сайті NUCC, в тому числі інформаційний буклет та відгуки попередніх учасників програми. 

Контактна інформація:

  • Норвезько-українська торгова палата (NUCC), email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  
  • Центр підтримки експорту Херсонської ТПП, тел.: +380 (552) 42-50-72, 32-52-91, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

 

Виставки в Україні

Анонси

2020

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2021.01-12

Виставки в Японії, online & offline

 

2021.01-12

План міжнародних заходів на 2021 році у Туреччині

 

2021.03-11

Графік виставок на 2021 рік у Ташкенті (Узбекистан)

 

2021.05-11

Міжнародні виставки у Болгарії

 

2021.05.19

Практикум: «РИНОК ПРОДОВОЛЬСТВА КНР. НОВІ УНІКАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ ТА МОЖЛИВОСТІ РОБОТИ З КИТАЄМ У 2021 РОЦІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ ТА ІМПОРТЕРІВ. ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ ТА ПОРАДИ»

 

2021.05.19-23

Міжнародна туристична виставка «FITUR», м. Мадрид, Іспанія

 

2021.05.25-27

Віртуальна виставка аксесуарів до текстильної промисловості «TEXTILE ACCESSORIES TREND AND INNOVATION EVENT»

 

2021.05.30

Відеоконференція «Туркменський килим - еталон краси». XXI засідання всесвітнього суспільства цінителів туркменського килима

 

2021.06.10- 11

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2021.07.08-10

Міжнародна виставка з охорони навколишнього середовища та «зеленої» енергетики «ENVEX 2021»

 

2021.10.21-23

14-та міжнародна виставка залізничного обладнання IREE 2021