2022.02.10 - 11

Запрошуємо  членів тендерних комітетів та уповноважених осіб взяти участь  у семінарі   «Навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері  публічних закупівель», який відбудеться 10 – 11 лютого 2022 року на базі Херсонської торгово-промислової палати за адресою:    м. Херсон, вул. Гагаріна, 34-А (центр міста).

Тематика курсу:

1. Державна політика у сфері закупівель. Функціонування системи закупівель в Україні. Нормативно-правова база щодо закупівель в Україні. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель.

2. Загальний огляд електронної системи закупівель. Проведення процедур закупівель через електронні майданчики в системі Prozorro. Застосування електронного аукціону. Процедури закупівлі. Закупівля за рамковими угодами.

3. Особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена Законом України "Про закупівлі", та закупівель товарів, робіт і послуг, що встановлюються окремими законами.

4. Організація закупівель. Тендерний комітет, уповноважена особа та централізована закупівельна організація.

5. Планування закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі, затверджений Уповноваженим органом у сфері закупівель. Складання, оприлюднення, внесення змін до річного плану та додатку до нього.

6. Відкриті торги як основна процедура закупівлі. Основні вимоги при проведенні відкритих торгів. Процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.

7. Тендерна документація. Підготовка тендерної документації та вимоги до її змісту.

8. Порядок організації та проведення процедури закупівлі "конкурентний діалог".

9. Порядок організації та проведення переговорної процедури закупівлі.

10. Особливості застосування допорогових закупівель.

11. Договір про закупівлю. Головні вимоги до тендерних договорів. Зміна істотних умов договору.

12. Оскарження процедур закупівель. Дії замовника при оскарженні, та наслідки оскарження. Порядок розгляду скарг постійно-діючою адміністративною колегією.

13. Відповідальність у сфері закупівель. Види відповідальності. Типові порушення при проведенні процедур закупівель. Судова практика в сфері закупівель.

Заняття проводять спеціалісти-практики в сфері публічних закупівель з досвідом роботи більше 10 років. Учасники семінару протягом навчання мають можливість доступу до системи Prozorro в режимі on-line.

Вартість навчання однієї особи складає 1800,00 грн. (з ПДВ),

 підвищення кваліфікації  – 950,00 грн. (з ПДВ).

У вартість включено:

- лекційна частина (комфортний зал);

- поточне консультування  та практичні рекомендації щодо застосування нових нормативних документів  до конкретного предмета закупівель (за запитом Учасників семінару);

- збірник нормативно - правових актів з питань державних закупівель  в електронному вигляді для практичної роботи на   семінарі;

- кофе-паузи  

Графік занять:

10 лютого 2022 р. (09.30 — 17.00) — навчання згідно нового законодавства членів комітету з конкурсних торгів;

11 лютого 2022 р. (09.00-17.00) — навчання + підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів.

Учасники заходу після навчання отримують Сертифікати.

Для того, щоб взяти участь у навчанні необхідно заповнити та відправити   ЗАЯВКУ  на   

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. З усіх питань щодо навчання просимо звертатися за телефонами: 0552 425-119, моб. 095 841 22 73.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!

 

2022.01.25-27

40-а Міжнародна сільськогосподарська виставка "AGRO+MASHEXPO 2022"

 

2022.02.10 - 11

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ